img
0
Обране

Новинка! inext TV-X – нова генерація медіаплеєрів для “Київстар ТБ”

12 травня 2022
Компанія inext презентувала нову генерацію медіаплеєра для користувачів сервісу “Київстар ТБ” на базі Android 10 – модель TV-X - Romsat.ua

Компанія inext презентувала нову генерацію медіаплеєра для користувачів сервісу “Київстар ТБ” на базі Android 10 – модель inext TV-X.

Важливо! Реалізацією нового сет-топ боксу займається виключно компанія "Київстар.

Київстар ТБ спільно з 1+1 медіа

В 2019 році компанії Київстар та 1+1 media об’єднали зусилля та запустили спільний сервіс «Київстар ТБ» – послуга цифрового інтерактивного телебачення та відеобібліотеки з легальним контентом. Завдяки якісному сервісу абонентська база «Київстар ТБ» постійно зростає, в тому числі за рахунок великої кількості підтримуваних пристроїв.

Читайте також: Перша модель для Київстар була на базі inext TV3s

ОС Android 10 (AOSP)

Для користувачів «Київстар ТБ», у яких телевізори без підтримки smart-функцій команда inext розробила медіаплеєр на базі операційної системи Android 10 (AOSP)*. Приставка перетворює звичайний телевізор на справжній smart-TV із сервісом «Київстар ТБ» на борту, а також усіма перевагами ОС Android. Об'єм вбудованої пам'яті становить 8 ГБ, а оперативної пам'яті - 1 ГБ (DDR3), що дозволяє отримати максимальне задоволення від перегляду контенту високої якості.Максим Щиголь, продакт-менеджер inext: “Ми отримали запит від національного телеком-оператора України – компанії Київстар із запитом розробки оновленої моделі сет-топ боксу для сервісу “Київстар ТБ” із такими додатковими функціями як Bluetooth для підключення зовнішніх пристроїв та перетворення медіаплеєра на центр домашнього дозвілля, а також WiFi 5 ГГц із підтримкою стандарту AC.”

Читайте також: Найбільший телеком-оператор Грузії SkyTel обирає медіаплеєри inext

“В ході довготривалого розвитку та налагодження роботи нашої системи, та завдяки спільним зусиллям команд Kyivstar TV та inext, було розроблено найефективніше рішення – inext TV-X, ексклюзивну приставку, створену для забезпечення найкращого досвіду використання сервісу Kyivstar TV”, - зазначив Павло Рибак, керівник проекту Kyivstar TV.

Дводіапазонний Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac) 

Модель inext TV-X – це синергія стильного дизайну та сучасних характеристик. Плеєр має ексклюзивний дизайн та фірмову упаковку, виконану в стилі Київстар. Завдяки сучасним компонентам користувачі зможуть розігнати швидкість з'єднання Wi-Fi від 433 Мбіт/сек до декількох Гбіт/сек, що відкриває нові можливості перегляду контенту високої якості.


Bluetooth 5.0

Вбудований модуль Bluetooth дозволить під'єднати бездротові елементи управління: пульт ДК або ігрові маніпулятори. Технологія Bluetooth 5 забезпечує швидкість передачі даних до 2 Мбіт/с, та має більшу пропускну здатність – це дозволяє передавати інформацію на ваші додаткові пристрої без затримок або підвисань. Все це перетворює звичайний медіаплеєр на повноцінний центр домашнього дозвілля.

Контент високої якості

Завдяки сучасним компонентам користувачі зможуть отримати надвисоку швидкість з'єднання через Wi-Fi, що відкриває нові можливості перегляду контенту високої якості.

* Більш детально про Android Open Source Project.

Ви бажаєте замовити медіаплеєр inext TV-X з доступом до Київстару ТВ?

Ви хочете замовити медіаплеєр iNext TV-X з доступом до Київстар ТБ?

Реалізацією медіприставок inext TV-X займається сервіс "Київстар ТБ". Заповніть, будь ласка, коротку анкету за посиланням: https://bit.ly/inext-tv-x

1. Після отримання запиту "Київстар ТБ" надішле вам повідомлення у viber, а потім фахівець зателефонує для підтвердження.

2. Після підтвердження вам надішлють медіаплеєр на вказане відділення Нової пошти.

3. Доставка замовлення здійснюється за рахунок сервісу "Київстар ТБ". Оплата провадиться при отриманні у відділенні НП. Ви оплачуєте тільки тоді, коли переконаєтесь, що вас все влаштовує.


  -ЗАМОВИТИ- Будь smart – обирай inext!

Всього товарів: 1

Медіаплеєри

Медіаплеєр inext TV-X Медіаплеєр inext TV-X
Код товару: 096713
В наявності