img
0
Обране

Новинка! Мультиварка Hölmer HMC-31SS

27 грудня 2023
Сучасна мультиварка Hölmer HMC-31SS - це ідеальний вибір для тих, хто хоче спростити і прискорити приготування їжі, не жертвуючи її смаком і якістю.

Сучасна мультиварка Hölmer HMC-31SS - це ідеальний вибір для тих, хто хоче спростити і прискорити приготування їжі, не жертвуючи її смаком і якістю.

Мультиварка має потужність 900 Вт і 31 програму приготування, завдяки чому з легкістю справляється з будь-яким завданням. Ви можете приготувати в ній суп, кашу, йогурт, плов, випічку, а також страви на пару.

Функція "СМАРТКУХАР" дозволить вам підлаштувати мультиварку під свою власну рецептуру, регулюючи температуру і час приготування.

Містка чаша об'ємом 5 літрів дозволяє готувати об'ємні порції для всієї родини. Чаша має антипригарне покриття, яке запобігає пригоранням їжі. Внутрішню чашу можна мити вручну або в посудомийній машині.

Функція відкладеного старту (до 24 годин) дозволить вам заздалегідь приготувати їжу, щоб вона була готова до вашого приходу додому. Автопідігрів до 12 годин дозволить вам довше зберегти страву теплою.

Мультиварка має компактні габарити і невелику вагу, що робить її зручною в експлуатації. Корпус мультиварки виготовлений з нержавіючої сталі з елементами пластику, які виглядають стильно і органічно вписуються в інтер'єр кухні.

У комплекті з мультиваркою йде книга рецептів, яка дозволить вам урізноманітнити своє меню.

Ось кілька причин, чому ви повинні купити мультиварку Hölmer HMC-31SS:
  • Великий вибір програм приготування - в мультиварці HMC-31SS ви можете приготувати будь-яку страву, від супу до випічки.
  • Потужність і функціональність - мультиварка з легкістю справляється з будь-яким завданням.
  • Функція "СМАРТКУХАР" - підлаштуйте мультиварку під свою власну рецептуру.
  • Містка чаша - готуйте об'ємні порції для всієї родини.
  • Функція відкладеного старту - приготуйте їжу до приходу додому.
  • Автопідігрів - тримайте страву теплою до подачі на стіл.
  • Якість і стиль - мультиварка виглядає стильно і органічно вписується в інтер'єр кухні.Всього товарів: 1

Мультиварки

Мультиварка Hölmer HMC-31SS 5л, 860 Вт Мультиварка Hölmer HMC-31SS 5л, 860 Вт
Код товару: 015404
В наявності
1 619.00грн