img
0
Обране

Новинка! Сушарка для продуктів EISEN EFD-055W

16 травня 2023
Нова модель сушарки для продуктів - EISEN EFD-055W - вражає функціональністю та зручністю використання!
Нова модель сушарки для продуктів - EISEN EFD-055W - вражає функціональністю, потужністю 500 Вт та зручністю використання! 

Нова модель сушарки для продуктів EFD-055W, обіцяє задовольнити потреби всіх любителів сушених страв. Ця сушарка призначена для використання в домашніх умовах та пропонує безліч переваг для любителів здорового харчування та приготування домашніх снеків.

Однією з ключових переваг EISEN EFD-055W є потужність 500 Вт, що забезпечує швидке та ефективне сушіння різних видів продуктів. Завдяки п'яти сушильним піддонам діаметром 38 см та висотою 2 см, сушарка надає достатньо простору для сушіння фруктів, овочів, ягід, м'яса, риби, хлібу та інших продуктів.

Механічне управління сушаркою EISEN EFD-055W робить його дуже простим у використанні. Користувачі можуть легко регулювати температуру від 35 до 70ºC в залежності від типу продукту, що сушиться. Це дає більшу гнучкість та контроль над процесом сушіння.

Завдяки захисту від перегріву, користувачі можуть бути спокійними, знаючи, що їх продукти сушаться в безпечних умовах. Крім того, сушарка має довжину кабелю 1 метр, що дозволяє зручно розташувати його у вашій кухні.

Переваги володіння сушаркою для продуктів вдома:
  1. Збереження продуктів: Сушарка дозволяє зберігати продукти протягом тривалого часу без додавання консервантів. Сушення продуктів зменшує вміст вологи, що допомагає зберегти їх свіжість, смак та багато корисних речовин.
  2. Контроль над якістю: Можна контролювати якість та чистоту продуктів, які сушаться. Вибираючи свіжі, органічні або домашні продукти, можна бути впевненими в їх якості без хімічних домішок, які зазвичай містяться в комерційних сушених продуктах.
  3. Різноманіття продуктів: Сушарка дає можливість сушити різні види продуктів, включаючи фрукти, овочі, ягоди, м'ясо, рибу, трави, гриби, хліб і багато іншого. Можна експериментувати зі своїми улюбленими рецептами та створювати унікальні сушені страви.
  4. Економія грошей: Купуючи свіжі продукти у великих кількостях та сушачи їх, можна заощадити гроші, особливо в періоди, коли певні продукти дорогі або несезонні.
  5. Зручність: Власна сушарка дає можливість сушити продукти у зручний час та швидкість, а також контролювати процес сушіння та вибрати оптимальну температуру для різних типів продуктів.
  6. Сніданки та перекуси: Сушені фрукти, овочі та інші сушені продукти стануть чудовими інгредієнтами для сніданків, перекусів та снеків. Вони можуть бути доданими до йогурту, мюслі, каш або вживатися самостійно.
Сушарка EISEN EFD-055W не тільки пропонує функціональність та зручність, але також дозволяє зберігати свіжість, смак та корисні властивості продуктів без додавання штучних консервантів. Вона стане незамінною помічницею для всіх, хто прагне здорового способу життя та бажає насолоджуватися різноманітними сушеними стравами у затишку свого дому.

Представлені товари

Всього товарів: 1

Сушарка для продуктів EISEN EFD-055W 500 Вт, 5 рівнів діам 15л Сушарка для продуктів EISEN EFD-055W 500 Вт, 5 рівнів діам 15л
Код товару: 017086
В наявності
1 599.00грн
Новинка