img
0
Обране

Надходження на склад! Ajax WaterStop

27 липня 2023
news_27_07_23_ajax.png

Надійний захисний пристрій Ajax Systems від затоплення 

Революційний пристрій WaterStop являє собою єдиний механізм — високоякісний кран і потужний електропривод з блоком керування, який підключається до хаба через захищений протоколом радіозв'язку Jeweller. За тривогою датчика затоплення WaterStop автоматично перекриє воду за 5 секунд.

Ajax WaterProtect має компактний дизайн і легко встановлюється в різних місцях, де існує ризик протікання води, наприклад, у приватному помешканні, на виробництві, у громадському місці.

  • Не потребує проводів і підходить для обмеженого простору. Його зручно встановити на будь-якому етапі — будівництва або реконструкції існуючої системи водопостачання

  • Включає якісний клапан від одного з лідерів ринку, Bonomi Industries

  • Використовує захищений двосторонній радіозв’язок Jeweller із радіусом зв’язку до 1100м

  • Перекриває воду за 5 секунд

  • Працює до 3 років на батарейках

WaterStop можна встановити на трубу для гарячого чи холодного водопостачання — кран готовий до роботи у складних умовах. Завдяки додатковому захисту WaterStop витримує перевантаження за струмом і повідомляє про перегрів. Електропривід не вийде з ладу навіть якщо кран заклинило.

Користувачі можуть дистанційно змінювати налаштування та керувати подачею води в застосунку Ajax. Достатньо лише мати смартфон чи ПК з доступом до інтернету.РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор Ajax в Україні


Представлені товари

Всього товарів: 4