Чайна церемонія з Hölmer: Ідеальні товари для ідеального чаювання
Зануртеся у світ чарівного чаю разом із чудовими чайниками та френч-пресами від Hölmer, які зараз доступні в наявності!
Чайники для плити Hölmer: станьте майстром чаювання
З серії Classic, Melody та Memory, кожен чайник обладнаний термоакумулюючим дном для рівномірного нагрівання та швидкого закипання. Підходять для будь-яких видів плит, включаючи індукційні. Звуковий сигнал повідомить вам, коли вода закипіла та готова для заварювання чаю.
Френч-преси Hölmer: мистецтво чаю та кави
Серії Exquisite та Honeyed перетворюють чай чи каву в справжнє мистецтво. Ергономічний та сучасний дизайн френч-пресів роблять кожен напій особливим. Поршень-плунжер із сітчастим фільтром гарантує ідеальну заварку, фільтруючи всі частинки та дозволяючи смаку чаю чи кави розкритися на повну.
Рецепт смачного імбирного чаю з апельсином
Для приготування 500 мл напою вам знадобиться стільки ж води, 30 г свіжого кореня імбиру, сік половини лимона, сік половини апельсина, трохи м’яти, 2 ст. л меду.
У закипілу воду додайте імбир (потертий чи нарізаний), додайте сік лимона, апельсина, листя м’яти та мед. Залишіть усе на 10 хвилин. Смачного!