img
0
Обране

Завершена! Акція на комплекти Розумного Дому Aqara

05 травня 2020
aqara_623x390_ua.png

Комплект "Розумне освітлення"

Акційна ціна 137 у.о. звичайна ціна 152 у.о

До складу комплекту входять: контролер-хаб, розумна лампочка, розумна розетка, датчик руху, датчик відкриття дверей/вікон, бездротовий двоклавішний вимикач.

Встановивши датчик відкриття на вхідні двері, можна отримати базову сигналізацію, під’єднання датчика руху до лампочки надає змогу автоматизувати освітлення, напр. включати лампочку коли зафіксований рух та вимикати після 2хв. як рух відсутній. Розетка може вмикатися по розкладу або після спрацювання якогось з датчиків. Бездротовий двоклавішний вимикач забезпечить управління наявним комплектом та його майбутнім розширенням.

Комплект "Безпечний дім"

Акційна ціна 123 у.о. звичайна ціна 137 у.о

До складу комплекту входять: контролер-хаб, датчик протікання, датчик температури та вологості, датчик відкриття дверей/вікон, датчик вібрації та нахилу, куб-контролер.

Комплект дозволяє швидко обладнати датчиками свій дім та отримати функцію віддаленого моніторингу. Датчик нахилу можна прикріпити до ручки вхідних дверей та використовувати як тригер сигналізації. Тоді датчик відкриття, своєю чергою, використовувати для моніторингу вікна або дверей балкону. Датчик протікання надішле сповіщення про аварійну ситуацію. Датчик температури встановлюється в будь-якому місці, де потрібен постійний контроль температури та вологості. Для керування автоматизаціями комплект включає контролер-куб, який надає 6 можливих варіантів спрацювання. 

Умови акції:

Ціни дійсні: 05.05 - 15.05
Кількість комплектів: обмежена

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор Aqara в Україні