img
0
Обране

Акція від Romsat та Ланет.TV

29 серпня 2019

Насолоджуйтесь якісним зображенням та неймовірним контентом

news_lanet_44-weeks.png

До 44 тижнів телебачення Ланет.TV у подарунок

Нові моделі смарт телевізорів Romsat 32HSH1930T2, 40FSH1930T2, 50USH1930T2, 55USX1950T2 комплектуються бонусними коштами для замовлення тестового періоду телебачення Ланет.TV, який може складати до 44 тижнів, в залежності від обраного пакету послуг.  

  • Для того, щоб запустити додаток Ланет натисніть кнопку «Ланет.TV» у правому верхньому кутку пульта. Після цього створіть свій обліковий запис, активуйте промокод у меню «Рахунок» та отримайте свій бонус. Бонуси можуть бути використані на оплату пакетів, міні-пакетів онлайн телебачення або додаткових послуг сервісу.
  • Коли бонусні кошти надійшли на Особовий та Бонусний рахунки, перейдіть у меню «Послуги», оберіть уподобаний Вами пакет каналів, бажаний період користування послугами та зробіть замовлення.
  • Перелік пакетів, міні-пакетів та додаткових послуг зможете переглянути у меню «Послуги».

Кожен абонент може використати лише один промокод. Промокодом може скористатися лише клієнт – фізична особа. Промокод не можна замінити на грошовий еквівалент. Платні канали доступні для перегляду лише на території України. Термін дії промокоду – до 31.12.2023 року