img
0
Обране

Лови знижки на SUA для станцій Chameleon і Tangram!

19 квітня 2017
Отримайте додаткову знижку 10% SUA від WISI

Отримайте додаткову знижку 10% на придбані угоди про оновлення програмного забезпечення (SUA) - Romsat.ua

Умови акції:

  1. Акція діє до 05.05.2017
  2. Знижка10%
  3. В акції приймають участь SUA для станцій Chameleon і Tangram
  4. Типи: GN M1, GN M3, GT M1, GT M3

Переваги SUA:

  • доступ до новітніх функцій
  • безкоштовне програмне забезпечення
  • своєчасне оновлення ПЗ

Питання-Відповіді

SUA - це угода на оновлення програмного забезпечення. Угода дає вам необмежені можливості доступу до всього нового програмного забезпечення, випущеного під час дії вашої угоди (не плутати із доступом до всіх опцій програмного забезпечення).

SUA на 1 рік завжди включається в покупку нової станції Chameleon або Tangram. Навіть якщо ви вирішите не продовжувати угоду, ви як і раніше будете мати доступ до всього програмного забезпечення, випущеного до дати припинення підписки на угоду. Ви можете вибрати для покупки однорічну або трирічну угоду.


SUA - це спосіб запобігти простоїв ваших систем. Завжди встановлюючи останню версію програмного забезпечення в своїх продуктах, ви можете бути впевненими, що ПЗ є актуальним, у вас є доступ до новітніх функцій і ви застраховані від будь-яких багів або помилок програмного забезпечення.


Ми пропонуємо SUA для платформи Chameleon (базовий блок GN 50Wx, Chameleon Processor, Chameleon Encoder) і платформи Tangram (базовий блок GT 01Wx і GTx).


Ні, ви купуєте SUA на пристрій - одне SUA на один серійний номер. Отже, якщо у вас є станція з базовим блоком GN 50 із шістьма модулями Chameleon Processor і одним Chameleon Encoder, вам знадобиться вісім різних SUA для покриття всієї установки.


Так, SUA завжди можна продовжити, але майте на увазі, що вам потрібно мати підписку на угоду без будь-яких часових розривів. Отже, якщо ви вирішите продовжити SUA через рік після закінчення терміну його дії, вам все одно доведеться заплатити за пропущений рік.


Якщо ви зареєстрували пристрій у WISI Connect, ви можете побачити дату SUA в розділі «My units» в вашому профілі WISI Connect.


Так. Однак, якщо ваша проблема стосується, наприклад, помилки в старій версії, ви повинні оновити своє SUA, інакше технічна підтримка не зможе вам допомогти.


Ні. SUA регулює тільки дозвіл на завантаження нового програмного забезпечення. Обслуговування і технічна підтримка включена в покупку наших продуктів.


Ні, ми не змушуємо когось модернізувати обладнання. Але ми настійно рекомендуємо оновлюватися до новітнього програмного забезпечення, оскільки ми постійно вдосконалюємо та інвестуємо в оновлення ПЗ. Також важливо знати, що група розробників підтримує тільки останню версію софту, що може бути ще одним стимулом, щоб йти в ногу з нашими оновленнями.


Це залежить від продукту, але приблизну кількість - це два-п'ять оновлень в рік. Це не фіксована кількість, в основному, продукт отримує оновлення, коли це необхідно. Нове програмне забезпечення є покращенням попереднього програмного забезпечення.


Всі нові версії програмного забезпечення завантажуються в розділ Downloads в WISI Connect.