img
0
Обране

Завершена! Комплекти озвучування ITC

21 квітня 2020

Отримуйте знижку 15% при покупці одного з комплектів озвучування ITC

Акційні комплекти | romsat.ua

Акційні комплекти

#1
Комплект озвучування з підвісними
 гучномовцями та мікрофоном
 357 у.о.  стара ціна 419 у.о.

      

#2
Комплект озвучування з корпусними гучномовцями та мікрофоном
  345 у.о.  стара ціна 407 у.о.

T-B40 Мікшуючий підсилювач потужності 40 Вт з USB/SD/Bluetooth, 1 мікрофонний, 2 лінійні аудіо входи, пріоритет мікрофонного входу, 100В, 4-16 Ом, 1шт
T-B40 Мікшуючий підсилювач потужності 40 Вт з USB/SD/Bluetooth, 1 мікрофонний, 2 лінійні аудіо входи, пріоритет мікрофонного входу, 100В, 4-16 Ом, 1 шт
T-200 Гучномовець підвісний, 1,5-3-6 Вт, 130 Гц - 14 кГц, 5", SPL(1W/1M) 91 дБ, 70/100 В, корпус ABS, решітка металева, 1,1 кг, 205*205 мм, білий, 6 шт T-611 Гучномовець настінний двосмуговий 6Вт, 100В білий, 6 шт
T-621A Настільний конденсаторний мікрофон, з блоком живлення, кабель XLR-Jack 6,3 T-621A Настільний конденсаторний мікрофон, з блоком живлення, кабель XLR-Jack 6,3, 1 шт

Основні переваги

Наявність вбудованого програвача файлів поширеного формату МР3 з різних носіїв (USB накопичувач, або SD картка) дозволяє програвати музичні файли з високою якістю звучання, а функція підключення з допомогою бездротового інтерфейсу Bluetooth дає можливість прослуховувати улюблені треки з власної колекції з мобільного телефону, або планшету чи ноутбука. 

Настільний мікрофон ITC T-621A призначений для подачі мовних оголошень. Включення/відключення мікрофона здійснюється кнопкою, розміщеною на передній частині корпусу підставки. Пристрій комплектується мікрофонним шнуром, а також додатковим джерелом живлення - адаптером постійної напруги 12В.

Раніше: Сертифікат відповідності ITC

Застосування комплекту №1

Комплект призначено для відтворення фонової музики та живого голосу в невеликих і середніх приміщеннях з високими стелями, таких як виставкові центри, музеї, магазини, квест кімнати, фудкорти та інші.

Підвісний гучномовець для високих стель 4-5 метрів. Чудово вписується в різноманітний дизайн приміщень завдяки сферичній формі. Вдале рішення для приміщень без декоративних стель. Гучномовець підвішується до основної стелі та звисає на власному кабелі. Завдяки своїй конструкції, ці гучномовці замінюють стельові, в приміщеннях з відкритими стелями. Це дозволяє створити рівномірний звук при невеликій кількості гучномовців та невеликій потужності підсилювача, на значній площі.

Застосування комплекту №2

Комплект призначено для відтворення фонової музики та живого голосу в невеликих і середніх приміщеннях з невисокими стелями, таких як магазини, квест кімнати, класні кімнати, гуртожитки, кафетерії та інші.

Корпусний гучномовець чудово вписується в різноманітний дизайн приміщень завдяки своїй особливій формі. Гучномовець має два окремих динаміка для низьких та високих частот, завдяки чому досягається якісне відтворення широкого спектра частот, для чистого та приємного звучання.


Умови акції:
Ціни дійсні: з 21.04.2020 по 31.08.2020 (включно)
Кількість товару: обмежена

РОМСАТ - ексклюзивний дистриб'ютор ITC в Україні