Оптичний термінал BDCOM GP1501DT (1x10/100/1000M TX, 1x SC/UPC GPON/EPON. Пластиковий корпус. Чипсет Realtek.)

код товару: 560248 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 431,20 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: BDCOM

Опис моделі BDCOM GP1501DT

BDCOM GP1501DT - гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам ITU-T G.9844 / 988 і CTC 2.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих із застосуванням обладнання GPON різних світових виробників.

Особливості абонентського терміналу BDCOM GP1501DT:

  • Висока пропускна здатність: підтримка швидкості передачі PON з висхідній швидкістю 1,25 Гбіт/с і низхідній швидкістю 2,5 Гбіт/с.
  • Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.
  • Підтримка високого рівня сервісу: підтримка DBA і Rate-Limit. Підтримка розширеного розподілу динамічної смуги пропускання і точного обмеження пропускної здатності, що дозволяє користувачам спільно використовувати ресурс смуги пропускання 2,5 Гбіт/с. Також підтримується функцію QOS, яка гарантує надійне якість обслуговування і пріоритет обслуговування.
  • Багаті функції OAM: стандартний і розширений OAM, відповідно до стандарту CTC2.0, включаючи настройку, сигналізацію і моніторинг продуктивності.
  • Удосконалена технологія енергозбереження: підтримка архітектури «GreenTouch» і «Smart @ CHIP»

Інтерфейси

  • 1 x GPON, SC/UPC
  • 1 x Ethernet 10/100/1000Base-T, RJ-45
  • VLAN: VLAN на основі порту, VLAN IEEE 802.1Q, VLAN, визначений CTC2.0
QoS

  • Регулювання зворотного тиску (напівдуплекс)
  • IEEE 802.3x управління потоком (повний дуплекс)
  • Механізм Head Of Line (HOL)
  • IEEE 802.1p, CoS
  • Чотири пріоритетні черги на кожен порт
  • WR, SP та FIFO
  • Обмеження швидкості
  • Стандарти: ITU-T G.984 / G.988, IEEE 802.1d, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w, ITU-T Y.1291
  • Багатоадресне: IGMP-перегляд, динамічне багатоадресне визначення, визначене CTC, MLD-підшукування
  • Надійність: Виявлення петлі, вмирання-задишка
  • Безпека: Обмеження кількості MAC-адрес у порту, захист порту, контроль штормового порту
Керування

  • CLI, Web, SNMP та TELNET
  • Оновлення програмного забезпечення через TFTP та WEB
  • Локальний системний журнал або системний журнал сервера
Фізичні характеристики:

  • Габаритні розміри: 105 × 75 × 26 мм
  • Робоча температура: 0℃ - 45℃
  • Температура зберігання: -40℃ - 80℃
  • Робоча вологість: 10% - 85%, без утворення конденсату
  • Вологість зберігання: 5% - 95%, без утворення конденсату
  • Зовнішній блок живлення: DC 12V/0.5A
  • Споживана потужність: <6W

Переглянуті товари