Оптичний термінал BDCOM P1501DT (1x10/100/1000M TX, 1x SC/UPC EPON. Пластиковий корпус. Чипсет Realtek.)

код товару: 560242 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 393,20 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: BDCOM

Опис моделі BDCOM P1501DT

BDCOM P1501DT– гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання GEPON різних світових виробників.

Висока пропускна здатність: підтримка симетричної швидкості передачі PON з висхідною/низхідною швидкістю 1,25 Гбіт/с.

Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.

Підтримка високого рівня сервісу: DBA та Rate-Limit, підтримка розширеного розподілення динамічної смуги пропускання та точних меж смуги, яка дозволяє користувачам відповідно розподіляти пропускну здатність.

Широкі функції OAM: стандартний та розширений OAM, у відповідності зі стандартами CTC2.1 / 3.0, включаючи налаштування, сигналізацію та моніторинг продуктивності.

Основні характеристики

  • Стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1d, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w

Інтерфейси


  • 1 інтерфейс EPON, SC/UPC
  • 1 інтерфейс Ethernet 10/100/1000Base-T, RJ-45

VLAN 64 VLAN (1~4094), Port based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN, CTC2.1/3.0 defined VLAN

Multicast IGMP-snooping, CTC defined dynamic multicast, MLD-Snooping

  • QoS
  • Backpressure flow control (half duplex)
  • IEEE 802.3x flow control (full duplex)
  • Head Of Line (HOL) mechanism
  • IEEE 802.1p, CoS
  • Four priority queues on each port
  • WR, SP and FIFO 
  • Rate limit

Технічні характеристики


  • Надійність Loopdetect, Dying-Gasp
  • Безпека Limitation to the number of MAC addresses on the port, Port protection, Port storm control
  • Габаритні розміри, мм 105mm × 75mm × 26mm
  • Робоча температура, ℃ 0℃ - 45℃
  • Температура зберігання, ℃ -40℃ -80℃
  • Робоча вологість, % 10% -85%, без утворення конденсату
  • Вологість зберігання, % 5% - 95%, без утворення конденсату
  • Зовнішній блок живлення DC 12V/0.5A
  • Споживана потужність ≤6W

Переглянуті товари