Оптичний термінал C-DATA FD1104SN (4 x EPON порти, 4 x GE порти, 4 x SFP порти. Один блок живлення AC220V.)

код товару: 560519 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Акційна ціна з ПДВ: 7 501,20 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: C-DATA

Опис моделі FD1104SN

FD1104SN - оптичний лінійний термінал, що працює на технології GEPON. Пристрій має стандартні розміри для установки в 19-дюймову стійку / шафу і висоту в 1U, тому легко інтегрується в будь-якого серверного приміщення. На даний момент FD1104SN доступний в 2 ревізіях FD1104SN-R1 і FD1104SN-R2, які мають деякі відмінності в корпусі і характеристиках.

Основні характеристики

  • Тип PON порту: GEPON
  • Швидкість прийому / передачі даних: 1.25 Gbps (Симетрична)
  • Тип підключається коннектора: SC / PC
  • Кількість PON портів: 4 x GEPON
  • Коефіцієнт розгалуження: 1:64
  • Uplink порти:
    • 4 x 100 / 1000Mbps RJ45
    • 4 x 1000Mbps SFP
  • Довжина хвилі на передачу 1310 nm
  • Довжина хвилі на прийом: 1490 nm
  • Максимальна відстань передачі даних: 20 Km
  • Технологія роботи: GEPON
  • Вологість при роботі: 5% ~ 90% без конденсації
  • Розміри: 440 * 251mm * 44mm
  • Вага: 3.8kg
  • Температура роботи: 0 ~ 50 ℃
  • Температура зберігання: -40 ~ 85 ° C
  • Джерело живлення: 220VAC: AC: 90V ~ 240V, 47 / 63Hz
  • Споживана потужність: 34W

Переглянуті товари