C-DATA

Компанія C-Data Technology Co., Ltd. спеціалізується на виробництві пристроїв широкосмугового доступу до мережі, має свій відділ досліджень і розробок.

Історія C-Data

C-Data була заснована в 2009 році як невелика компанія з орієнтацією на волоконно-оптичну галузь Китаю. Але прогресивний підхід у виробництві і цінова політика дозволили до 2016 року вийти на світовий рівень. На даний момент продукція C-Data Technology поставляється на п'ять континентів (Європа, Північна і Південна Америки, Азія, Африка, Австралія).

Штат співробітників компанії налічує понад 400 осіб, з них близько 80 інженерів з досліджень і розробок і 40 фахівців з тестування та підтримки.

Обладнання C-Data

C-Data виробляє мережеві пристрої GPON, EPON, передавальне обладнання EOC (Ethernet over Coax), CATV і оптичні приймально-передавальні пристрої.

  • GPON OLT
  • GPON ONU
  • EPON OLT
  • EPON ONU
  • OUTDOOR WIFI AP
  • INDOOR WIFI AP
  • EOC MASTER
  • EOC SLAVE
  • OPTICAL TRANSMITTER
  • OPTICAL AMPLIFIER
  • OPTICAL RECEIVER
  • MEDIA CONVERTER

РОМСАТ - авторизований дистриб'ютор C-Data Technology Co., Ltd. в Україні.

C-Data Technology Co.,Ltd. Company Profile

Маєте питання чи пропозиції? Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами

Продукция C-DATA

Всього товарів: 14

Модуль оптичний C-DATA FD511GX-RM0 xPON, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm Модуль оптичний C-DATA FD511GX-RM0 xPON, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm
Код товару: 560346
В наявності