img
0
Обране

Edge-core

Процес побудови надійної мережі неможливо уявити без висококласного обладнання від перевірених виробників. Саме тому провідні провайдери та власники бізнесу особливу увагу приділяють вибору мережевого виробника.

Мережеве обладнання Edge-Core

Edge-Core Networks Corporation є дочірньою компанією мережевого ODM-виробника Accton Technology Corporation. Завдяки високій якості та надійності продукції, а також розвиненій партнерській мережі дистриб'юторів, компанія протягом багатьох років успішно поставляє бездротові й дротові рішення у різні країни світу. Компанія виробляє повну лінійку комутаторів 1GbE, 10GbE, 25GbE, 40GbE, 50GbE і 100GbE з програмним забезпеченням SDN і NOS, що дозволяє застосовувати продукцію Edge-Core у різних сферах. Комутатори Edge-Core активно використовують у дата-центрах, мережах провайдерів, на підприємствах тощо.

Компанія надає комплексні рішення, тому пропонує широкий асортимент обладнання: від комутаторів й агрегації до бездротового зв'язку, засобів безпеки та управління мережами.

Переваги обладнання Edge-Core

Edge-Core об'єднує передових фахівців, які впроваджують найкращі інноваційні рішення й забезпечують високий рівень надійності та якості обладнання. Надійність точок доступу підтверджує експертиза Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, яка рекомендує використовувати обладнання Edge-Core в держструктурах та інших мережах із підвищеними вимогами до безпеки інформації.

Популярні товари

На сайті ROMSAT представлені точки доступу Edge-Core, блоки живлення, маршрутизатори й комутатори.

Серед найпопулярніших одиниць:

ROMSAT пропонує купити обладнання Edge-Core за вигідною вартістю. Компанія є найбільшим постачальником телекомунікаційного устаткування й надає можливість замовити товар оптом з оперативною доставкою в межах України.

Маєте питання чи пропозиції? Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами

Продукция Edge-core

Всього товарів: 45