img
0
Обране

Fujinon

З того часу, як у 1934 році компанія Fujifilm почала знімати фільми, у нас були одні з найкращих у світі вчених із кольору, які допомагали створювати плівки для кінозображень. Згодом ми почали виготовляти об’єктиви для широкомовного телебачення FUJINON, ставши визнаним лідером ринку. І коли з’явилася можливість створювати кінооб’єктиви, Fujifilm була на передовій технології цифрових кінооб’єктивів. Сьогодні, після майже століття досвіду створення зображень, Fujifilm є одним із провідних світових виробників телевізійних і кінооб’єктивів.

Наша місія

Об’єктиви FUJINON створені у відповідь на потреби людей, які входять до галузей, які ми обслуговуємо, — творців і візуальних оповідачів у всьому спектрі телемовлення та виробництва кіно.

Інновація

Ми вкладаємо час, довіру та ресурси в розмови з клієнтами, постачальниками технологій і виробниками камер на кожному континенті, щоб дізнатися, чого вони потребують і чого хочуть. І ми слухаємо. Будь то зручність, продуктивність, ефективність, творчість чи щось інше, наші клієнти є рушійною силою наших інновацій.

Кіно

Наша обіцянка щодо якості, інновацій та чудового обслуговування клієнтів відповідає лише нашим зобов’язанням зануритися в ринок кінотеатрів і постійно вивчати те, чого хочуть і потребують кінематографісти, оператори та інші професіонали кіновиробництва зараз і в майбутньому.

Трансляція

Використовуючи наш високоточний досвід проектування, виробництва та складання, усі об’єктиви FUJINON для телемовлення спеціально створені, щоб не просто відповідати, але й перевищувати оптичні, механічні та електронні вимоги професіоналів у телевізійному виробництві.

Маєте питання чи пропозиції? Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами

Продукция Fujinon

Всього товарів: 6