img
0
Обране

Kramer

Аудіовізуальний досвід Kramer забезпечує творчість, співпрацю та залучення. Від управління сигналами до передових хмарних рішень для зв’язку, співпраці та контролю – технологія Kramer руйнує стіни, долає розриви та зближує людей, навіть коли вони знаходяться на відстані кілометрів.

Чотири десятиліття інновацій і технологій

Зі штаб-квартирою в самому центрі країни стартапів – Тель-Авіві, Ізраїль – і з офісами по всьому світу, аудіовізуальні експерти Kramer проектують майбутнє технологій взаємодії. Фізичні та цифрові межі розмиті. Проте, яким би гібридним не був наш світ, наше бажання справжнього людського зв’язку ніколи не припиниться. Інтуїтивно зрозуміла бездоганна технологія Kramer стирає кордони та змінює спосіб взаємодії людей.

Ми віримо у відкриті системи, і наші продукти розроблені для роботи з компонентами рішень від різних постачальників. Ми постійно працюємо з нашими партнерами, щоб додати додаткову цінність нашим комбінаціям продуктів.

Маєте питання чи пропозиції? Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами

Продукция Kramer

Всього товарів: 67

Активний перехідник DisplayPort-HDMI 4K Kramer ADC-DPM/HF/UHD Активний перехідник DisplayPort-HDMI 4K Kramer ADC-DPM/HF/UHD
Код товару: 761167
В наявності
3 276.00грн
Акція