img
0
Обране

ЗЗКМ

«Запорізький завод кольорових металів» (скор. ЗЗКМ) – одне з найбільших підприємств України. 29 років успішної роботи, високі ринкові позиції по виробництву і реалізації : дроту, жили, кабельно-провідникової та етикеткової продукції. Орієнтація на споживача, лідерство на всіх рівнях управління, залучення персоналу в досягненні загальних завдань і цілей, процесний підхід в практичній діяльності підприємства, націленість на постійні поліпшення результативності системи менеджменту якості, прийняття рішення, спираючись на факти, їх оцінку і всебічний аналіз, а, також, оптимізація управлінських рішень у взаєминах з постачальниками - це ті принципи, які в наших умовах перетворюють систему менеджменту якості в систему управління підприємством.

Якість кабельно-провідникової продукції ЗЗКМ підтверджена у незалежних європейських лабораторіях. Кабель має декларації відповідності RoHS, CPR, CE, VDE, Reach.
Саме висока якість зробила кабель ЗЗКМ (під торговельною маркою Electro Cable Group)  популярним у багатьох країнах Європи.

РОМСАТ – офіційний дистрибутор продукції ЗЗКМ в Україні.

Маєте питання чи пропозиції? Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами

Продукция ЗЗКМ

Всього товарів: 32