img
0
Обране
4.9 3.8 5 16

Пігтейл оптичний RCI PGTL-SC/APC-0.9мм, 1.5м

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 580102

В наявності

0

Основні характеристики

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис пігтейлу RCI PGTL-SC/APC

Пігтейл являє собою відрізок кабелю, який з одного кінця має конектор певного типу. Вільний кінець пігтейлу з'єднується з волокном магістрального кабелю за допомогою зварки.

Для монтажу всередині оптичних боксів зазвичай застосовуюсь пігтейли з волокном у плотному буфері або вільній оболонці Ø0,9мм, для вивозу назовні - з додатковою захисною оболонкою Ø2 або 3мм.

Основні характеристики

  • Вносимі втрати, дБ: ≤ 0,20
  • Зворотнє відображення, дБ: ≤ -60
  • Довговічність: більше 1000 разів
  • Тип та діаметр волокна: одномодове, 9/125мкм, за відповідністю ITU-T G.652.D (без водяного піку)
  • Робоча температура, °С: -40 ÷ +70
  • Стандарт: Telcordia GR–326