Пігтейл оптичний RCI PGTL-SC/PC-0.9мм, 1.5м

код товару: 580104 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис пігтейла RCI PGTL-SC/PC

Пігтейл яфвляє собою відрізок кабелю, який з одного кінця має конектор певного типу. Вільний кінець пігтейлу з'єднується з волокном магістрального кабелю за допомогою зварки. Для монтажу всередині оптичних боксів зазвичай застосовуюсь пігтейли з волокном у плотному буфері або вільній оболонці Ø0,9мм, для вивозу назовні - з додатковою захисною оболонкою Ø2 або 3мм.
Вносимі втрати, дБ: ≤ 0,20
Зворотнє відображення, дБ: ≤ -50
Довговічність: більше 1000 разів
Тип та діаметр волокна: одномодове, 9/125мкм, за відповідністю ITU-T G.652.D (без водяного піку)
Робоча температура, °С: -40 ÷ +70
Стандарт: Telcordia GR–326

Переглянуті товари