img
0
Обране
4.8 3.8 5 1

ПК сервер виклику BOSCH PRS-SWCS (програмне забезпечення)

  • Деталі
  • Документація

код товару: 731956

Немає в наявності

0

Ціна з ПДВ:

44 808,60 грн

Основні характеристики

  • Деталі
  • Документація

Бренд: BOSCH

Опис PRS-SWCS

PRS-SWCS PC Call Server являє собою службу Windows, підключену до одного або декількох мережевих контролерів Praesideo через TCP / IP за допомогою відкритого інтерфейсу Praesideo. Вона використовується в поєднанні з одним або декількома клієнтськими додатками, наприклад, PC Call Station Client і PC Telephone Interface Client, які обробляють всі операційні запити.

PRS-SWCS PC Call Server налаштовується за допомогою що входить в комплект постачання програми PC Call Server Configuration Client, яку запускає на тому ж комп'ютері.

Налагодження та управління

PRS-SWCS PC Call Server надає підключеним клієнтам такі можливості, як ідентифікація, вихідні дзвінки, джерело фонової музики та регулювання гучності, прийняття і скидання аварійних режимів, тимчасова синхронізація й управління ліцензіями. Працює під управлінням операційних систем Windows XP і Vista.

Завдяки PRS-SWCS PC Call Server Configuration Client можна відстежувати та налаштовувати підключення мережевих контролерів. При наявності декількох мережевих контролерів можна налаштовувати аудіоз'єднання між ними з метою активації викликів з однієї мережі Praesideo в іншу.

Дані конфігурації кожної з підключених систем Praesideo можуть бути отримані з мережевих контролерів і використані для настройки PRS-SWCS PC Call Server. Можна налаштувати декілька системних уявлень з розташуванням зон і груп зон, незалежно від окремих користувачів і клієнтів. Можна також налаштувати низку визначених викликів для різних користувачів, доступ до яких можна отримати, наприклад, з одного або декількох клієнтів PRS-CSC PC Call Station. Ці зумовлені виклики можуть містити відомості про пріоритети, зонах, сигналах і повідомленнях (в тому числі в реальному часі). Зони можуть бути частиною різних систем Praesideo, підключених до PRS-SWCS PC Call Server.

PRS-SWCS PC Call Server забезпечує управління джерелом фонової музики та гучністю в налаштованих зонах, а також забезпечує зворотний зв'язок з відомостями про дійсну гучність.

Ліцензія

PRS-SWCS PC Call Server використовує захисний ключ USB для ідентифікації системи щодо всіх придбаних ліцензій. Захисний ключ входить в комплект постачання PRS-SWCS PC Call Server. PRS-SWCS PC Call Server поставляється з ліцензією на використання одного мережевого контролера.

Додаткові ліцензії на мережеві контролери, підключені до сервера PRS-SWCS PC Call Server, купуються як ліцензії на PRS-SWCSL PC Call Server NCO.

Такі програми, як PRS-CSC PC Call Station Client, також вимагають окремої ліцензії. Потрібно лише одна ліцензія на додаток, незалежно від кількості підключених клієнтів (панелей операторів).

Особливості:

  • Обслуговує декілька клієнтів додатків
  • Клієнт ПК Викличний станції і / або Телефонного інтерфейсу
  • Управляє декількома мережевими контролерами в розширених системах
  • Включає в себе ліцензію на один мережевий контролер
  • Забезпечує управління призначеним для користувача доступом з можливістю вибору прав доступу для окремого користувача