Подільник оптичний Optolink USM - PLC 1x8 - SC/АPC (G.657 A)

код товару: 581377 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 278,40 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Optolink

Опис оптичних подільників Optolink PLC 1*8 SC/APC (USM-корпус)

Призначені для розподілу оптичного сигналу в пасивних оптичних мережах PON. Існує дві технології виготовлення оптичних разветвителей (спліттеров): сплавна і планарная. Сплавні разветвители (FBT) виготовляються шляхом сплаву двох або декількох оптичних волокон. Планарні разветвители (PLC) виготовляються по толстопленочной технології на спеціальній підкладці, до торців якої подстиковивается стрічкові оптичні волокна. Застосування планарних разветвителей дозволяє використовувати безперервний діапазон довжин хвиль від 1260 нм до 1650 нм. PLC- разветвители мають найкращі технічними характеристиками і відрізняються від Сплавний більш високої надійності при експлуатації.

581362 USM - PLC 1x4 - SC/АPC (G.657 A)
581363 USM - PLC 1x8 - SC/АPC (G.657 A)

Нижче представлені разветвители, що виготовляються за планарной технології (PLC), оконечені будь-яким типом оптичних з'єднувачів (FC, ST, SC, LC) з поліруванням (UPC, APC).

Розгалужувачі в мінікорпусе і стандартному корпусі поставляються оконцованнимі оптичними з'єднувачами SC / APC або SC / UPC. Розгалужувачі в мінікорпусе мають висновки 0,9 мм, в стандартному корпусі - висновки 2,0 мм.

Модульні разгалужувачі (LGX) містять планарний розгалужувач (PLC). Поставляються оконцованнимі оптичними з'єднувачами SC / APC або SC / UPC. Конструктивне виконання - модулі з вхідним і вихідними адаптерні портами.

Модульні разветвители (USM) містять планарний розгалужувач (PLC). Поставляються оконцованнимі оптичними з'єднувачами SC / APC або SC / UPC. Конструктивне виконання - модулі з вихідними адаптерні портами і вхідним пігтейл

Маркування

Код Найменування Кількість входів (Конектор) Кількість виходів (Коннектори) Габаритні розміри, мм Маса, кг
086212-00230 РО-1х2-PLC-SM/0,9-1,0м-SC/APC 1 SC/APC 2 SC/APC 60 x 7 x 4 0,04
086212-00231 РО-1х4-PLC-SM/0,9-1,0м-SC/APC 1 SC/APC 4 SC/APC 60 x 7 x 4 0,07
086212-00232 РО-1х8-PLC-SM/0,9-1,0м-SC/APC 1 SC/APC 8 SC/APC 60 x 7 x 4 0,08
086212-00540 РО-ABS-1х4-PLC-SM/2,0-1,0м-SC/APC 1 SC/APC 4 SC/APC 100 х 80 х 10 0,3
086212-00541 РО-ABS-1х8-PLC-SM/2,0-1,0м-SC/APC 1 SC/APC 8 SC/APC 100 х 80 х 10 0,3
086212-00542 РО-ABS-1х16-PLC-SM/2,0-1,0м-SC/APC 1 SC/APC 16 SC/APC 120 х 80 х 18 0,35
086212-00543 РО-ABS-1х32-PLC-SM/2,0-1,0м-SC/APC 1 SC/APC 32 SC/APC 120 х 80 х 18 0,5
086212-00320 USM-1/4-1PLC2,0-4SC/APC-AMITELL 1 SC/APC 4 SC/APC 72 х 82 х 12,5 0,1
086212-00321 USM -1/8-1PLC2,0-8SC/APC-AMITELL 1 SC/APC 8 SC/APC 72 х 82 х 22 0,15
007212-00410 LGX-1/4-1PLC2,0-4SC/APC-AMITELL 1 SC/APC 4 SC/APC 130 х 100 х 25 0,1
007212-00411 LGX -1/8-1PLC2,0-8SC/APC-AMITELL 1 SC/APC 8 SC/APC 130 х 100 х 25 0,15
007212-00412 LGX -1/16-1PLC2,0-16SC/APC-AMITELL 1 SC/APC 16 SC/APC 130 х 100 х 50 0,25
Характеристики оптичних подільників Optolink PLC 1*Х SC/APC (USM-корпус)

Розподіл 1 х 2 1 х 4 1 х 8 1 х 16 1 х 32 1 х 64
Робоча довжина хвилі, нм 1260–1650 1260–1650 1260–1650 1260–1650 1260–1650 1260–1650
Вносимі втрати (min/max), Дб 4,0 / 4,3 7,4 / 7,7 10,4 / 10,7 13,7 / 14,0 16,9 / 17,2 20,4 / 20,8
Нерівномірність по каналах, Дб 0,15 0,3 0,45 0,6 0,75 0,9
Поляризаційно-завис. втрати (max), Дб 0,02 0,03 0,04 0,05 0,06 0,07
Нерівномірність у діап. довжин хвиль, Дб 1 1 1 1 1 1,5
Спрямованість, Дб 55 55 55 55 55 55
Температура експлуатації, °С – 40 / + 65 – 40 / + 65 – 40 / + 65 – 40 / + 65 – 40 / + 65 – 40 / + 65

Переглянуті товари