Подільник оптичний RCI FBT - 35/65% - SC/APC

код товару: 580346 В наявності
Акція

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Акційна ціна з ПДВ: 84,10 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис подільника FBT - хх/хх% - SC/APC

Сплавні оптичні подільники FBT призначені для відгалуження оптичної потужності у контрольно-вимірювальном обладнанні, мережах PON, кабульному телебаченні та телекомунікаціях. Існую три різновиди FBT подільників в залежності від робочих довжин хвиль: одновіконні (1310нм. або 1550нм), двовіконні (1310нм. & 1550нм.) та трьохвіконні (1310нм. & 1490нм. & 1550нм.).

Мають високу надійність та направленість розгалуження, виготовлюються з коефіцієнтом поділу від 1:2 у різноманітних відсоткових співвідношеннях з кроком у 1%.

Основні характеристики

  • Відсоткове співвідношення поділу: 35/65
  • Робочі довжини хвиль, нм: 1310/1550/1310&1550/1310&1490&1550
  • Рівномірність: 0.1.1
  • Зворотні втрати, дБ: ≥55
  • Направленість, дБ: ≥55
  • Тип волокна: G.652D (Corning SMF-28e)/G.657A1
  • Зовнішня оболонка волокна, мм: 0,25/0,9/2/3
  • Довжина виводів, м: 1
  • Робочі температури, °С: -40 … +85
  • Температура зберігання, °С: -40 … +85

Переглянуті товари