Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране
4.9 3.8 5 27

Подільник оптичний RCI PLC - 1x4 - SC/UPC (PLC 1x4 - SC/PC (G.657 A))

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 560098

В наявності

0

Ціна з ПДВ:

115,20 грн

Основні характеристики

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис подільників PLC

Планарні подільники (Planar Lightwave Circuit Splitters), або PLC сплітери - основний пасивний компонент PON мереж. Планарні подільники працюють в широкому діапазоні хвиль 1260нм…1650нм та мають кращі показники затухання на порт відносно зварних FBT подільників.

Подільники бувають як без конекторів, так і з SC/UPC або SC/APC конекторами.

Основні характеристики

  • Product type: 1x4
  • Operating Wavelength, nm: 1260~1650
  • Insertion Loss max. dB: 7.4
  • Unifomity dB: 0.8
  • PDL Max dB: 0.3
  • TDL Max dB: 0.5
  • Return Loss dB: ≥55 (APC connectors) / 50 (UPC connectors)