Праска Hölmer HIТ-2535 2500 Вт, тефлон (350 мл)

код товару: 015014 В наявності
РРЦ (рекомендована роздрібна ціна) з ПДВ 395,00 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

*Дотримуйтесь цінової політики на дану пропозицію.
Здійснюється контроль рекомендованої роздрібної ціни (РРЦ).

Бренд: Hölmer

Опис моделі Hölmer HIТ-2535

Hölmer HIТ-2535 - праска з сучасним функціоналом та ефективним прасуванням паром. Легко справляється з різного рівня пом'ятостями й складками, призначена для будь-якого типу тканини. Модель має підошву з тефлоновим покриттям, потужність 2500 Вт (паровий удар 130 г/хв) та об'ємний резервуар для води (350 мл). Оснащена функціями: «Self Clean» (самоочищення від накипу), «Aqua-Stop» (Капля-стоп), «Спрей» (розбризкування води), «Паровий удар» й «Вертикальне відпарювання». Це надійна та компактна модель, проста в експлуатації та догляді.

Потужний паровий удар

Праска HIТ-2535 має потужність 2500 Вт, що дозволяє їй швидко нагріватися та приступати до роботи через 30 секунд після включення. При звичайному режимі подача пара - 30 г / хв, а при використанні функції «Паровий удар» вона збільшується до 130 г/хв, що дозволяє пару проникати глибоко в тканину й миттєво розгладжувати навіть найважчі складки. Потужність парового удару можна регулювати.

Об'ємний резервуар для води

Місткий резервуар для води об'ємом 350 мл має широке горлечко, що дає можливість легко і безперешкодно наповнювати його водою, не проливши ні краплі мимо.

Дбайливе та якісне прасування

Тефлонова підошва праски з каналами подачі пари, забезпечує дбайливе та якісне прасування виробів з будь-якого типу тканини, а також, видалення складок і вм'ятин різної складності. Завдяки тефлоновому покриттю поверхня не прилипає до виробів, легко ковзає та прасує речі в будь-якому напрямку.

Вертикальне відпарювання

Практична й корисна функція «Вертикальне відпарювання» - дозволяє прасувати одяг, не знімаючи його з вішалки, а також штори, тканини (в тому числі й делікатні) та інші вироби у вертикальному положенні праски.

Функція розпилення

Якщо тканина дуже пом'ята, а складки погано піддаються розгладженню - використовуйте кнопку «Спрей» для розпилення на виріб невеликої кількості води, для більш легкого та швидкого прасування.

Самоочищення та технологія «Крапля-стоп»

Праска оснащена функціями: Self Clean (самоочищення) та «Aqua-Stop» (Крапля-стоп). Система «Self Clean» в автоматичному режимі очищає пристрій від накипу, іржі та мікрочастинок. А унікальна технологія «Крапля-стоп» запобігає потраплянню води що не випарувалася на виріб, не залишаючи на ньому мокрих слідів.

Простота та зручність експлуатації

Праска Hölmer HIТ-2535 проста й зручна в експлуатації. Всі деталі виробу виготовлені з безпечних міцних матеріалів. Має гнучкий шнур в тканинній оплітці (170 см), зі спеціальним кріпленням, яке допомагає йому вільно обертатися та не заплутуватися. А також, дозволяє комфортно розташовувати праску як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

Основні характеристики 

 • Потужність: 2500 Вт
 • Резервуар для води: 350 мл
 • Паровий удар: 130 г/хв (макс.)
 • Постійна подача пари: 30 г/хв (макс.)
 • Функція Self Clean (самоочищення): є
 • Функція Aqua-Stop (крапля-стоп): є
 • Регулятор температури: є
 • Кнопки парового удару і розбризкування води: є
 • Регулятор подачі пари: є 
 • Вертикальне відпарювання: є
 • Розбризкування води: є 
 • Матеріал підошви: тефлон
 • Довжина шнура: 170 см
 • Розмір упаковки: 320х130х160 мм

Переглянуті товари