Оптичний патч-корд RCI PTCH SC/PC

Рейтинг5 із 5
(1 голосів)

Голосуют - 1 Тут рейтинг - 5
Інше в розділі “Оптичні адаптери, пігтейли, патчкорди та аксесуари FTTH”

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:RCI

Артикул: 580201

Опис патч-корда RCI PTCH SC/PC

Шнури оптичні з'єднувальні (патчкорд) SC - кабельний виріб, що складається з оптичного волокна (ОВ) в напівжорсткому буфері з малодимного безгалогенового матеріалу, армований з двох боків волоконно-оптичними рознімними з’єднувачами. Призначені для багаторазового підключення оптичних волокон (ОВ) до приймально-передавальних модулів волоконно-оптичних систем передачі, до контрольно-вимірювального устаткування і для з’єднання ОВ між собою.

Артикул

580204: Патч-корд SC/PC 3 мм, 3 м
580210: Патч-корд SC/PC 3 мм, 1 м

Основні характеристики
  • малі внесені втрати
  • мале відбиття
  • хороша відтворюваність
  • хороша замінність
  • висока температурна стабільність
Область застосування
  • оптоволоконні комунікаційні системи
  • оптоволоконні системи передачі даних
  • оптоволоконні мережі доступу
  • оптоволоконні мережі CATV
  • тестові інструменти
  • оптоволоконні сенсори

Характернистики патч-корда RCI PTCH SC/PC

Тип SC/UPC SC/APC
Довжина патчкорда, м 1,3,5 або інша за замовленням
Обернені втрати, дБ ≤ -50 ≤ -60
Максимальні вносимо втрати, дБ ≤0,20 ≤0,20
Відтворюваність*, дБ ≤0.10 ≤0.10
Тип і діаметр волокна Corning SMF-28 SM (Singlemode 9/125) ITU-T G.652D
Робоча температура довкілля, °С - 40 °C +70 °C.
Температура зберігання, °С - 40 °C +85 °C.
Стандарт Telcordia GR—326

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні адаптери, пігтейли, патчкорди та аксесуари FTTH”