Волоконно-оптичний крос Picotel ODP

Рейтинг5 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 5

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:Picotel

Артикул: 580486

Опис волоконно-оптичного кроса Picotel ODP

Волоконно-оптичний крос великої ємності серії ODP розробленний для рішень FTTх будь-якої архітектури з великою кількістю оптичних вводів, він будується за модульним принципом. В якості комірок використовуються модулі з фронтальним розташування 12-ти оптичних розеток. Всередині модуля розміщена оптична касета для розміщення зварних зростків волокон кабеля з 900 мкм пігтейлами.

Оптичні модулі встановлюються в 3U платформу, ємність однієї платформи – 144 оптичних порта. Головна перевага модульної конструкції - можливість збільшувати ємність кроса по мірі необхідності. В кросі передбачена можливість використання роз’ємів різних типів при необхідності.

Переваги Picotel ODP
  • Модульна конструкція
  • Висока щільність монтажу – до 144(288) оптических портов в одній платформі
  • Розміщення в стандартних 19” стійках разом з активним обладнанням
  • Можливість використання в кросі різних типів роз’ємів – SC, LC, FC, ST, SC
Комплектуючі для кроса великої ємності
  • Модуль SС/UPC, 9/125 мкм
  • Модуль LС/UPC, 9/125 мкм
  • Модуль SC/APC, 9/125 мкм
  • Модуль FC/PC, 9/125 мкм
  • Платформа 19’’ для розміщення 12 оптичних модулів. Місця без модулів можуть бути закриті заглушками
  • Заглушка на лицьову панель
Оптичні модулі
  • В модулях розміщено 12 оптичних розеток та оптичні пігтейли типів SC, LC, FC, ST
  • В одну оптичну платформу може бути встановлено до 12 модулів
  • В модулі розміщено 2 касети:
    - для зберігання запаса довжини внутрішніх 900 мкм шнурів
    - для зберігання запасу оптичного волокна кабеля та розміщення зварних зростків

Переглянуті товари