Рейтинг5 із 5
(1 голосів)

Голосуют - 1 Тут рейтинг - 5

Заповніть нескладну форму із зазначенням кількості необхідного товару, ми зв'яжемося з Вами і повідомимо ціну

Виробник:RCI

Опис оптичного кабелю RCI O-CFP(SR)D

Волоконно-оптичний кабель типу O-CFP(SR)D призначний для інста-ляції в канали кабельної каналізації, трубах, по зовнішнім стінам будинків та споруд, в тому числі в районах з високою корозійною агресивністю.

Оптичне волокно: Fujikura's FutureGuide®-LWP ITU-T G.652D
Силовий елемент: діаметральні сталеві проволоки 
Діаметр: 1,2 (1,0)* мм

Матеріал буферного модуля: полібутилентерефталат (PBT)
Заповнюючі елементи: поліетилен високого тиску(HDPE)
Вологоблокуючий матеріал: гідрофобний гель

Броня: Гофрована сталева стрічка з електролітичним хромо-вим покриттям, захищена полімером

Зовнішня оболонка: Поліетилен високого тиску (MDPE)
Товщина: 2,0 (1,7)* мм.

* Flex - полегшена конструкція

Спецификация оптического кабеля RCI O-CFP(SR)D

Технічні характеристики

Кількість
волокон
Діаметр
модуля, мм
Товщина
оболонки, мм
Зовнішній
діаметр, мм
Вага, кг/км
2 3.0 2.7 (2.3*) 9.8 101
4 3.0 2.7 (2.3*) 9.8 101
6 3.0 2.7 (2.3*) 9.8 101
8 3.0 2.7 (2.3*) 9.8 101
12 3.0 2.7 (2.3*) 9.8 101
14 3.6 2.7 (2.3*) 10.4 113
16 3.6 2.7 (2.3*) 10.4 113
24 3.6 2.7 (2.3*) 10.4 113


Механічні та кліматичні характеристики

Параметр Значення
Максимально допустиме зусилля на розрив
IEC 60794-1-2-E1
1 500 H (1 000* Н)
Максимально допустиме роздавлююче зусилля
IEC 60794-1-E3
1000 Н/100 мм
Робоча температура - 40°C до + 60°C
Температура зберігання - 50°C до + 70°C
Температура інсталляції - 20°C до + 50°C
* Flex - полегшена конструкція

Кольорове маркування оптичних волокон

Волокно 1 2 3 4 5 6
Колір Синій Помаранчевий Зелений Коричневий Сірий Білий
Волокно 7 8 9 10 11 12
Колір Червоний Чорний Жовтий Фіолетовий Рожевий Аква
Волокно 13 14 15 16 17 18
Колір Синій+R Помаранчевий+R Зелений+R Коричневий+R Сірий+R Білий+R
Волокно 19 20 21 22 23 24
Колір Червоний+R Чорний+R Жовтий+R Фіолетовий+R Рожевий+R Аква+R

Переглянуті товари