Оптичний кабель RCI S-CFP(NA)FDa (1,0)

Рейтинг4.33 із 5
(3 голосів)

Голосуют - 3 Тут рейтинг - 4.33

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:RCI

Опис оптичного кабелю RCI S-CFP(NA)FDa (1,0)

Кабель марки S-CFP(NA)FDa (1,0) (аналог ОКТ-Д(1,0)П-1÷24Е по ТУ У 31.3-05758730-032-2003) призначений для підвісу на опорах ліній зв’язку, ліній електропередач, стовпах освітлення, між будівлями та спорудами, по зовнішнім фасадам будівель, а також для прокладання в кабельних лотках, в кабельних каналах, кабельній каналізації, трубах, блоках, тонелях.

Кабель відповідає нормативним документам: ДСТУ ІЕС 60794-1-1-2002, ДСТУ ІЕС 60794-3-2002, ГСТУ 45.019-2001, ГОСТ 18690-82.

Оптичний кабель Utex ОКП(c1)Т-01÷24

Характеристики оптичного кабелю RCI S-CFP(NA)FDa (1,0)

Тип і властивості оптичного волокна - СORNING SMF-28® Ultra
1.1 Тип волокна Одномодове оптичне волокно G.625D+G.657.A1
1.2 Коефіціент загасання (λ=1310 нм) ≤0,32 дБ/км
(λ=1550 нм) ≤0,18 дБ/км
(λ=1625 нм) ≤0,2 дБ/км
при загині на радіус 10мм (λ=1550 нм) ≤0,50 дБ/км
1.3 Діаметр модового поля (λ= 1310 нм) 0,92 ±0,4 мкм
Механічні властивості кабеля
2.1 Макс. навантаження при розтягуванні 1000 Н
2.2 Макс. навантаження при роздавлюванні 4000 H/10 см
2.3 Мінімальний радіус згину: монтаж/експлуатація 60/90 мм
2.4 Діапазон температур монтаж/експлуатація -20⁰С - +50⁰С/-40⁰С - +60⁰С
2.5 Макс. довжина між опорами 70 м
2.6 Макс. відсоток провисання кабеля 2%
Фізичні властивості кабеля
3.1 Кількість волокон 1÷24шт.
3.2 Діаметр центральної трубки 1,8÷3,0 мм
3.3 Колір волокон черв, зел, син, жовт, біл, сір, кор, фіол, оранж, чорн, роз, бірюз. більше 12 ОВ – пучками
3.4 Розміри кабеля 5,0 ÷6,4±0,4мм
3.5 Маса кабеля 21÷34 кг/км
3.6 Довжина кабеля (в залежності від розміру катушки) 2÷3 км

Переглянуті товари