Оптичний кабель RCI S-CFP(NA)FDf (2,5)

Рейтинг5 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 5

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:RCI

Опис оптичного кабелю RCI S-CFP(NA)FDf (2,5)

Кабель марки RCI S-CFP(NA)FDf (2,5) (аналог ОКАДт-Д(2,5)П-8÷24Е1 по ТУ У 31.3-05758730-032-2003) призначений для підвісу на опорах ліній зв’язку, ліній електропередач, стовпах освітлення, між будівлями та спорудами, по зовнішнім фасадам будівель, а також для прокладання в кабельних лотках, в кабельних каналах, кабельній каналізації, трубах, блоках, тонелях.

Кабель відповідає нормативним документам: ДСТУ ІЕС 60794-1-1-2002, ДСТУ ІЕС 60794-3-2002, ГСТУ 45.019-2001, ГОСТ 18690-82.

Оптичний кабель Utex ОКП(c2,5)ПТ-8÷24 | romsat.ua

Характеристики оптичного кабелю RCI S-CFP(NA)FDf (2,5)

Тип і властивості оптичного волокна - СORNING SMF-28® Ultra
1.1 Тип волокна Одномодове оптичне волокно G.625D+G.657.A1
1.2 Коефіціент загасання (λ=1310 нм) ≤0,32 дБ/км
(λ=1550 нм) ≤0,18 дБ/км
(λ=1625 нм) ≤0,2 дБ/км
при загині на радіус 10мм (λ=1550 нм) ≤0,50 дБ/км
1.3 Діаметр модового поля (λ= 1310 нм) 0,92 ±0,4 мкм
Механічні властивості кабеля
2.1 Макс. навантаження при розтягуванні 2500 Н
2.2 Макс. навантаження при роздавлюванні 4000 Н/10 см
2.3 Мінімальний радіус згину: монтаж/експлуатація 60/90 мм
2.4 Діапазон температур монтаж/експлуатація -20⁰С - +50⁰С / -40⁰С - +60⁰С
2.5 Макс. довжина між опорами 120 м
2.6 Макс. відсоток провисання кабеля 2%
Фізичні властивості кабеля
3.1 Кількість волокон 8÷24 шт.
3.2 Діаметр центральної трубки 3,0 мм
3.3 Колір волокон черв, зел, син, жовт, біл, сір, кор, фіол, оранж, чорн, роз, бірюз. більше 12 ОВ – пучками
3.4 Розміри кабеля 4,5*7,7±0,2мм
3.5 Маса кабеля 38 кг/км
3.6 Довжина кабеля (в залежності від розміру катушки) 1,5÷2км

Переглянуті товари