Плата розширення PRM-1K-IOM-GBE-0003 платформи Harmonic ProStream 1000

Рейтинг5 із 5
(1 голосів)

Голосуют - 1 Тут рейтинг - 5

Заповніть нескладну форму із зазначенням кількості необхідного товару, ми зв'яжемося з Вами і повідомимо ціну

Виробник:Harmonic

Плата розширення PRM-1K-IOM-GBE-0003 на 2 Gb входу / виходу для платформи ProStream 1000

Тип інтерфейсівGigabit Ethernet 802.3z
Кількість портів інтерфейсів2 незалежних порта
Тип роз'ємів портів2 x SFP, можливе встановлення SFP-модулів:
- Multi Mode,
- Single Mode,
- Copper 
Макс.швидкість обміну (I/O Speed)1x1000 Mбіт/с через 1 порт
IP інкапсуляціяMPEG TS over UDP/IP/MAC, 1...7 TS/IP
Формат MPEG-пакетов188 байт /пакет в TS
Тип MPEG TS MPTS / SPTS
Обробка даних (I/O Processing)до 128 сокетів
до 520 Mбіт/с на модуль
Макс.швидкість / сокет80 Mбіт/с
АдресаціяUnicast / Multicast
УправлінняIGMPv1, IGMPv2, IGMPv3, ARP, ICMP
Корекція помилок (FEC)SMPTE 2021-1 / SMPTE 2021-2

Переглянуті товари