Оптичний модуль RCI SFP+-10G-LR (10G, 20KM, 2LC, TX 1310NM)

Рейтинг5 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 5

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:RCI

Артикул: 283040

Опис оптичного модуля RCI SFP+-10G-LR

Модуль SFP+-10GB-LR служить інтерфейсом передачі даних по двом одномодовим волокнам на відстань до 20 км, працює на номінальній довжині хвилі 1310 нм використовуючи стандарти IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW. SFP+ 20-ти контактний роз'єм дає можливість гарячої заміни.
Галузь застосування
  • 10GBASE-LR at 10.31Gbps
  • 10GBASE-LW at 9.95Gbps
  • інші оптичні лінії зв'язку
Основні можливості
  • роз'єм для оптичного кабелю: 2xLC
  • відстань передачі до 20 км (SMF)
  • можливість гарячої заміни
  • низьке енергоспоживання
  • напруга живлення: +3.3 V
  • робоча температура: 0 ~ 70 ° C
  • RoHS 6/6 сумісний
  • Digital diagnostic monitor
  • відповідає SFP + Electrical MSA SFF-8431
  • відповідає SFP + Mechanical MSA SFF-8432
Модуль відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу відповідно до міжнародного стандарту безпеки IEC-60825.

Технічні характеристики модуля RCI SFP+-10G-LR (10G, 20KM, 2LC, TX 1310NM)

  • Форм-фактор: SFP
  • Тип роз’єму: 2xLC
  • Кількість використовуваних волокон: 2
  • Тип волокна: SМF
  • Робоча довжина хвилі, нм: Tx:1310/Rx:1310
  • Відстань передачі даних, км: 20
  • Швидкість передачі даних, Гбіт/с: 10
  • Гаряча заміна: Так
  • RoHS: Так
  • Живлення, В: 3,3
  • Діапазон температур, °C: експлуатація від 0 до +70
  • Габарити виробу, ШxВxГ, (мм): 13,9x10,32x57,4
  • Упаковка: блістерна x 10 шт.
  • Гарантія: 1 рік