Оптичний модуль RCI SFP+ 10G-SR

Рейтинг5 із 5
(1 голосів)

Голосуют - 1 Тут рейтинг - 5

Заповніть нескладну форму із зазначенням кількості необхідного товару, ми зв'яжемося з Вами і повідомимо ціну

Виробник:RCI

Опис оптичного модуля RCI SFP+ 10G-SR

Модуль SFP+-10GB-SR служить інтерфейсом передачі даних по двох волоконному багатомодовому кабелю до 300 м, працює на номінальній довжині хвилі 850 нм використовуючи стандарти IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW. SFP + 20-ти контактний роз'єм дає можливість гарячої заміни.

Галузь застосування

  • 10GBASE-SR at 10.3125Gbps 
  • 10GBASE-SW at 9.953Gbps 
  • інші оптичні лінії зв'язку
Основні можливості
  • роз'єм для оптичного кабелю: 2xLC
  • відстань передачі до 300 м (OM3 MMF)
  • можливість гарячої заміни
  • низьке енергоспоживання
  • напруга живлення: +3.3 V
  • робоча температура: 0 ~ 70 ° C
  • RoHS 6/6 сумісний
  • Digital diagnostic monitor
  • відповідає SFP + Electrical MSA SFF-8431
  • відповідає SFP + Mechanical MSA SFF-8432
Модуль відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу відповідно до міжнародного стандарту безпеки IEC-60825.

Характеристики модуля RCI SFP+-10G-SR

Форм-фактор SFP
Тип раз’єму 2xLC
Кількість використовуваних волокон 2
Тип волокна MМF, 50/125 µm
Робоча довжина хвилі, нм Tx:850/Rx:850
Відстань передачі даних, м 300
Швидкість передачі даних, Гбіт/с 10
Гаряча заміна Так
RoHS Так
Живлення, В 3,3
Діапазон температур, °C Эксплуатація від 0 до +70
Габариты виробу, ШxВxГ, (мм) 13,9x10,32x57,4
Упаковка Блістерна x 10 шт.
Гарантія 1 рік