Оптичний модуль RCI SFP-2SM-0220

Рейтинг5 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 5

Заповніть нескладну форму із зазначенням кількості необхідного товару, ми зв'яжемося з Вами і повідомимо ціну

Виробник:RCI

Опис модуля RCI SFP-2SM-0220

SFP модуль SFP-2SM-0220 призначений для побудови оптичних ліній зв'язку та служить інтерфейсом передачі даних по двохволоконному кабелю до 20 км зі швидкістю 1Гбіт.

Принцип дії одномодового SFP модуля

Принцип действия одномодового SFP модуля

Галузь застосування
  • Gigabit Ethernet 1000Base-LX
  • ATM
  • SONET / SDH / PDH
  • FDDI
  • Fiber Channel
Основні характеристики
  • можливість гарячої заміни
  • максимальна довжина двохволоконного кабелю: 20 км
  • робоча температура: 0 ~ 70 ° C
  • напруга живлення: +3.3 V
  • роз'єм для оптичного кабелю: 2xLC

Характеристики модуля RCI SFP-2SM-0220

Форм-фактор SFP
Тип раз’єму 2xLC
Тип випромінювача FP
Кількість використовуваних волокон 2
Тип волокна SМ, 9/125 μm
Робоча довжина хвилі, нм Tx:1310/Rx:1550
Відстань передачі даних, км 20
Швидкість передачі даних, Гбіт/с 1
Гаряча заміна Так
RoHS Так
Живлення, В 3,3
Діапазон температур, °C Експлуатація від 0 до +70
Габариты виробу, ШxВxГ, (мм) 13,4x10,0x55,0
Упаковка Блістерна x 10 шт.
Гарантія 1 рік