Оптичний модуль RCI SFP-WDM-SM-0220 A/B

Рейтинг4.67 із 5
(3 голосів)

Голосуют - 3 Тут рейтинг - 4.67

Заповніть нескладну форму із зазначенням кількості необхідного товару, ми зв'яжемося з Вами і повідомимо ціну

Виробник:RCI

Опис модуля RCI SFP-WDM-SM-0220 A/B

SFP модуль SFP-WDM-SM-0220 A/B призначений для побудови оптичних ліній зв'язку, служить інтерфейсом передачі даних по одноволоконному одномодовому кабелю до 20 км. Форм-фактор SFP (Small Form-factor Pluggable) - компактний оптичний приймач. Складається з лазера, фотодіодного приймача, мікросхеми для посилення і відновлення сигналу, а також мікросхеми перетворення даних. Підтримує можливість гарячої заміни.

Довжина хвилі роботи: RCI SFP-WDM-SM-0220A RCI SFP-WDM-SM-0220B
- лазера 1310 нм 1550 нм
- приймача 1550 нм 1310 нм

Принцип дії SFP WDM модуля.

Принцип работы SFP WDM модуля

Галузь застосування 
  • Gigabit Ethernet 1000Base-LX
  • ATM
  • SONT/SDH/PDH 
  • FDDI
  • Fiber Channel
Основні характеристики
  • Максимальна довжина одноволоконного одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 3 km
  • Робоча температура: 0 ~ 70 ° C
  • Напруга живлення: +3.3 V
  • Роз'єм для оптичного кабелю: SC
Оптичний модуль SFP-WDM-SM-0220 A\B відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу, спроектований за специфікацією Multi-source Agreement (MSA).

Характеристики модуля RCI SFP-WDM-SM-0220 A/B

Форм-фактор

SFP

Тип раз’єму

1xSC

Тип випромінювача

DFB

Кількість використовуваних волокон

1

Тип волокна

SМ, 9/125 μm

Робоча довжина хвилі, нм

SFP-WDM-SM-0220A: Tx:1310/Rx:1550
SFP-WDM-SM-0220B: Tx:1550/Rx:1310

Відстань передачі даних, км

20

Швидкість передачі даних, Гбіт/с

1

Гаряча заміна

Так

RoHS

Так

Живлення, В

3,3

Діапазон температур, °C

Експлуатація від 0 до +70

Габариты виробу, ШxВxГ, (мм)

13,4x11,0x64,0

Упаковка

Блістерна x 10 шт.

Гарантія

1 рік