Абонентський пристрій GPON ONU PICOTEL PU-G811

Рейтинг5 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 5

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:Picotel

Артикул: 560108

Опис абонентського пристрою PICOTEL PU-G811

Модель PU-G811 являє собою комбінацію ONU (ONU - Optical Network Unit) і оптичного телевізійного приймача. Призначена для використання в пасивних оптичних мережах (PON), інтегрованих з мережею кабельного телебачення з довжиною хвилi 1550nm. Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) і один оптичний порт SC/APC. ONU має RF порт для підключення телевізора. PU-G811 виконана в сучасному стильному дизайні, який підходить під будь-який інтер'єр. 

Основні характеристики EPON ONU PU-G811

  • Не впливає на роботу вже сформованої PON мережі, легко інтегрується у вже існуючу пасивну мережу  
  • Підтримка VLAN  
  • Підтримка мультикаст 
  • Управлiння портом CATV з OLT C-DATA/BDCOM/Huawei/ZTE 
  • Виявлення та блокування кiльця (loopback-detection)  
  • Підтримка storm-control  
  • Підтримка різних методів аутентифікації ONU  
  • Наявність Web інтерфейсу  
  • Робочий діапазон блоку живлення - 110-240В  
  • Виробник чіпсета: ZTE