Оптичний трансивер RCI EPON OLT SFP PX20++

Рейтинг5 із 5
(1 голосів)

Голосуют - 1 Тут рейтинг - 5

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:RCI

Артикул: 560138

Опис трансивера RCI EPON OLT SFP PX20++

Оптичний приймач (трансивер) EPON OLT SFP PX20++ має підвищені параметри вихідної оптичної потужності на довжині хвилі 1490 нм і високу чутливість зворотного каналу на довжині хвилі 1310 нм.

Модуль використовується для передачі/прийому даних в EPON (GEPON) OLT зі швидкістю 1,25 Гбіт/сек. Підтримує режим "гарячої заміни" (HotSwap) в процесі роботи.

Основні характеристики

  • IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20++ GEPON
  • одночасний прийом і передача сигналів
  • живлення 3,3V
  • робоча температура -10 ° ~ 70 ° C
  • відповідає вимогам RoHS-6

Специфікація трансивера RCI EPON OLT SFP PX20++

Технологія EPON
Довжина хвилі передавача: 1490 nm
Довжина хвилі приймача: 1310 nm
Форм-фактор: SFP (Small Form-factor Pluggable)
Оптичний роз'єм: SC/UPC
Потужність передавача (TX): +4 dBm ~ +7 dBm
Чутливість приймача (RX): -32 dBm

Схожі товари

Переглянуті товари