img
0
Обране
4.9 3.9 5 1

Розумна годівниця для домашніх тварин Aqara C1 (PETC1-M01)

 • Деталі
 • Характеристики

код товару: 610105

В наявності

0

Основні характеристики

Хаб
Протокол зв'язку
Живлення
Колір
 • Деталі
 • Характеристики

Бренд: Aqara

Опис розумної годівниці для домашніх тварин Aqara C1 (PETC1-M01)

Розумна годівниця для домашніх тварин (PETC1-M01) — це не просто звичайна годівниця для домашніх тварин із функцією планування: вона завжди підключена до вашої розумної домашньої системи через Zigbee, запускає локальну автоматизацію та діє як повторювач.

Широка сумісність: можна інтегрувати з більшістю популярних екосистем або керувати за допомогою голосових помічників: Siri, Alexa, Google, IFTTT можна налаштувати для керування Pet Feeder C1. Зверніть увагу: цей пристрій НЕ сумісний з HomeKit або Alexa. Однак ним можна керувати голосом завдяки сценам Aqara Home.

Протокол Zigbee 3.0: насолоджуйтесь перевагами найшвидшої, найстабільнішої та енергоефективної технології розумного дому. Краща стабільність і сумісність (більш стандартизований протокол), триваліша підтримка та більше функцій.

Годування за розкладом і дистанційне годування: Годівниця для домашніх тварин завжди підключена до HUB Aqara, ним можна дистанційно керувати, навіть коли ви перебуваєте за сотні кілометрів.

Автоматизація розумного дому: лише автоматизація робить підключений продукт по-справжньому розумним: у Aqara Home ви зможете автоматизувати роботу з іншими датчиками та контролерами та роздавати їжу скільки завгодно разів на день.

Статистика годування в грамах Оскільки всі види кормів для домашніх тварин неоднакові, за допомогою C1 ви зможете побачити, скільки грамів їжі було спожито на день (вам потрібно буде зважити одну порцію та ввести значення в грамах у налаштуваннях пристрою). Таким чином, ви зможете отримати доступ до статистики годівлі та роздавати стільки їжі, скільки потребує ваш улюбленець.

Додаткове резервне живлення від батареї та локальна автоматизація: окрім живлення від порту USB-A, Pet Feeder C1 підтримує додаткове резервне живлення від батареї D-типу (LR20). На відміну від інших годівниць, він залишається на зв'язку навіть при живленні від батарейок! Крім того, порівняно з конкурентами, C1 продовжуватиме подавати за розкладом навіть після того, як концентратор або інтернет-з’єднання вимкнеться.

Кормовий резервуар об’ємом 4 л для малих і середніх домашніх тварин: великий кормовий резервуар об’ємом 4 л (16 склянок), який підходить як для котів, так і для собак вагою до 15 кг, вміщує приблизно 1,7 кг типового корму для домашніх тварин, що забезпечує до місяця годування кота вагою 4 кг.

Зберігає корм для домашніх тварин свіжим і сухим: завдяки осушувачу, що входить до комплекту, розумна годівниця Aqara збереже корм сухим і свіжим, а кришка резервуара з конструкцією проти проливання збереже корм у разі перекидання.

Голосова трансляція: годівниця має вбудований мікрофон, за допомогою якого можна записати повідомлення вашому вихованцеві та подзвонити йому/їй, коли буде видаватись корм.

Конструкція безпечна та проста в очищенні: усі частини годівниці, які контактують з їжею, виготовлені з матеріалів, безпечних для домашніх тварин. Чашу з нержавіючої сталі, пластиковий резервуар і гумове колесо дозатора легко чистити та знімати.

Основні характеристики

 • Колір: Білий
 • Номер моделі: PETC1-M01
 • Версія: EU
 • Розміри: 193 × 193 × 312 мм
 • Номінальний струм: 1A
 • Номінальна напруга: 5 В
 • Номінальна споживана потужність: 5 Вт
 • Робоча вологість: 0-95% RH, без конденсації
 • IC: 22635- PETC1M01
 • Бездротовий протокол: Zigbee