img
0
Обране
4.9 3.8 5 1

Розумний замок Aqara D100 (ZNMS20LM)

 • Деталі
 • Характеристики
 • Документація

код товару: 610038

В наявності

0

Основні характеристики

Хаб
Протокол зв'язку
Живлення
Колір
 • Деталі
 • Характеристики
 • Документація

Бренд: Aqara

Опис розумного замка Aqara D100

Розумний замок Aqara D100 - це флагманський повністю автоматичний дверний замок який має преміум дизайн.

Замок можна розблокувати за допомогою відбитку пальця, паролю, мобільного телефону з Bluetooth, NFC та за допомогою механічного ключа. Інтегрований корпус замка може забезпечити повністю автоматичне відкриття (автоматичне розблокування) одним дотиком, а також автоматичне замикання. Розумний замок має такі функції, як перевірка стану замка, нагадування про низький рівень заряду батареї, попередження про злом та попередження про систему охорони.

Тим часом замок має підтримку Aqara Home і Apple HomeKit. За допомогою цього замок може співпрацювати з іншими інтелектуальними пристроями, які підтримують Aqara або HomeKit, для виконання багатьох функцій, керування або створення автоматизацій розумного будинку.

Повністю автоматичний корпус замка: не потрібно натискати на ручку, замок відкриється автоматично. Розумний замок Aqara D100 — це перший повністю автоматичний розумний дверний замок, який продається по всьому світу.

Підтримка Google Assistant і HomeKit (включно з Home Key): розумний замок Aqara D100 розроблено для роботи з HomeKit, включаючи найновішу функцію Apple Home Key, а також підтримує розблокування за допомогою Google Assistant або Google Home.

Літій-іонна батарея на 1 рік: найновіша та більш надійна літій-іонна батарея забезпечує приблизно один рік автономної роботи та оснащена портом USB-C для легкої зарядки.

9 методів розблокування: пристрій підтримує постійні, одноразові та періодичні паролі, відбиток пальця, карта NFC, механічний ключ, додаток Aqara Home (через Bluetooth або Zigbee), HomeKit (включно з Home Key), Google Assistant.

Більш гучний динамік і кнопка дверного дзвінка: Пристрій оснащений парою динаміків, розташованих з обох боків замка, які забезпечують насичений і чистий звук із потужністю в 103 дБ, що також надає D100 Zigbee функцію дверного дзвінка.

Металевий цільний корпус із преміальним дизайном: корпус D100 створений зі скла і металу та забезпечує найкращу якість виготовлення, яку ми можемо запропонувати на даний момент. Замок виглядає надзвичайно міцним і не має рухомих частин завдяки повністю автоматичному корпусу замка.

Підтримка ширшої товщини дверей: розумний замок Aqara D100 тепер підтримує набагато ширший діапазон товщини дверей. Встановлюється на двері від 40 до 120 мм.

Механічний ключ і аварійний порт Type C: навіть якщо батареї розрядилися, ви все одно можете відкрити розумний замок Aqara D100 за допомогою механічного ключа або зарядивши його через прихований порт Type-C.

Протоколи Zigbee 3.0 і Bluetooth: Zigbee, найстабільніша та надійна технологія розумного дому, використовується для підтримки автоматизації та інтеграції, а Bluetooth дозволяє підключатися безпосередньо до телефону.

Дистанційне розблокування за допомогою програми Aqara Home: розумний замок Aqara D100 тепер можна відкрити віддалено за допомогою програми Aqara Home. Наприклад, ви можете відкрити двері та спостерігати за тим, як кур’єр залишає посилку всередині.

Дистанційно настроюванні паролі та параметри: нарешті, паролі та параметри блокування можна налаштувати дистанційно через Zigbee, що дозволяє використовувати розумний замок Aqara D100 в оренді нерухомості або готельному бізнесі.

Картки NFC і захисні кришки в комплекті: ми додали дві картки Aqara NFC із покращеним захистом для ще простішого розблокування. Крім того, ми додали дві знімні кришки, щоб захистити пальці користувача від защемлення.

Ергономічний зчитувач відбитків пальців із сапфіровим покриттям: швидкий  розумний зчитувач відбитків пальців вбудовано в корпус. Перемикач блокування від дітей: в пристрої присутній режим захисту дітей. Коли він увімкнений, це не дозволяючи маленьким дітям випадково відкрити двері.

Основні характеристики

 • Модель: ZNMS20LM
 • Версія: EU
 • Розміри: 393,8*74,2*58,6 мм
 • Вага: 4,2 кг
 • Живлення: літій-іонний акумулятор 2480mAh (7.2V),
 • Аварійне джерело живлення USB-C (5 В)
 • Бездротові протоколи: Zigbee, Bluetooth 5.0, NFC
 • Робоча вологість: 0-93% RH, без конденсації
 • Робоча температура: -10°C -55°C