Анализатор спектра и ТВ-сигналов PROMAX RangerNeo 2

код товара: 142022 Под заказ

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)

Хотите знать условия оптовых закупок? Оставьте заявку и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: PROMAX

Універсальний вимірювач телевізійних сигналів RangerNeo2 є представником нового покоління вимірювальних приладів  RangerNeo для перевірки і налаштування систем ефірного, кабельного і супутникового телебачення. Прилад є наступною моделлю після RangerNeo Lite.

Новими особливостями приладу є: 7" дисплей RangerNeo2 яскравіший і більший дисплеїв,  з використовуваних в інших подібних вимірювальних приладах. Ергономічна ручка, штатив зв'язку та спеціальна суміш з пластмас, які використовуються для шасі.
RangerNeo2 використовує високоякісний акумулятор Li+ з тривалим терміном експлуатації і спеціальну систему управління, яка показує час, що залишився для роботи батареї.
Час розгортки аналізатора спектра в RangerNeo2 тільки 70 мс на сканування, незалежно від частот або діапазону вибору. RangerNeo2 миттєво визначає необхідні параметри, в той час як ви робите настройки сигналу.
Оптимізоване управління файлами:  Управління установками в RangerNeo2 дозволяє мати всю інформацію, що стосується конкретної установки або роботи з технічного обслуговування, зручно класифіковано разом в одній папці. RangerNeo Plus створює файл-контейнер для кожної установки і пов'язує з ним всі виміри, знімки екрану, таблиці каналів, і т.д.
RangerNeo2 має інтерфейс USB. Файли для установки можуть бути легко скопійовані на будь-який пристрій USB за допомогою системи управління файлами. -  Можливість обміну інформацією між різними RangerNeo2. Це може бути цікаво для великих компаній з великою кількістю приладів.
RangerNeo2 сумісний з сигналами DVB-S2, порядкові номери PLS яких більше 0.
RangerNeo2 включає в себе нові функції аналізатора спектра, які використовуються в SNG і VSAT додатках.  Вимірювання і декодування багатопотокових DVB-S2 сигналів.

Просмотренные товары