img
0
Обране
4.9 3.8 5 10

Сервісна плата Huawei GPFD++ 16x GPON SFP C++ (H805GPFD)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація
Новинка
OLT
OLT
OLT

код товару: 560900

В наявності

0

Основні характеристики

Технологія
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: Huawei

Опис модуля Huawei GPFD++

Модуль GPFD - це плата розширення GPON, для OLT MA5600T/MA5603T/MA5608T/MA5683T від компанії Huawei. Даний модуль встановлюється в шасі комутатора, і забезпечує його шістнадцятьма GPON портами, коефіцієнт розгалуження яких становить 1: 128, що в загальній сумі дозволяє підключити до однієї плати до 2048 абонентських пристроїв.

Особливості роботи

Модуль забезпечує швидкість доступу в 2.5 Gbps на передачу й 1.25 Gbps на прийом, при цьому максимальна відстань на яке фізично можна видалити ONU термінал від комутатора, не повинно перевищувати 20 км.

В комплекті з платою надаються трансивери GPON C++, які працюють на хвилях довжиною: 1490 (Tx)/1310 (Rx), з чутливістю приймача -35 dBm.

Модель даної плати існує в чотирьох різновидах: H802GPFD, H803GPFD, H805GPFD які в свою чергу позначають ревізію випуску, ця маркування в основному використовується виробником, і може відрізнятися модулями в стандартній комплектації, або іншим не значними відмінностями.

Основні характеристики

  • Швидкість прийому/передачі даних: 1.25/2.5 Gbps 
  • Сумісність з OLT: МА5600Т,MA5603T, МА5683Т, МА5608Т 
  • Тип плати розширення: Плата розширення GPON 
  • Кількість PON портів: 16 x GPON 
  • Коефіцієнт розгалуження: 1:128 
  • Тип модуля. комплектації: C++
  • Довжина хвилі на передачу: 1490 nm 
  • Довжина хвилі на прийом: 1310 nm 
  • Максимальна відстань передачі даних: 20 Km 
  • Технологія роботи: GPON 
  • Розміри: 22.86 мм x 237.00 мм x 395.40 mm 
  • Температура роботи: -25~65