img
0
Обране

Оптичні модулі SFP 1G

Всього товарів: 38

Модуль Ubiquiti U Fiber (Multi Mode,1G, 850 нм, 550 м) Модуль Ubiquiti U Fiber (Multi Mode,1G, 850 нм, 550 м)
Код товару: 288097
В наявності
Модуль оптичний MikroTik S-55DLC80D Модуль оптичний MikroTik S-55DLC80D
Код товару: 288301
В наявності
1 153.60грн
Акція
Модуль MikroTik S-RJ01 (1.25 Гб/с, RJ45, 100 м) Модуль MikroTik S-RJ01 (1.25 Гб/с, RJ45, 100 м)
Код товару: 288268
В наявності
Модуль оптичний Optolink SFP-1G-RJ45 1G, RJ45 Модуль оптичний Optolink SFP-1G-RJ45 1G, RJ45
Код товару: 281606
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2MM-850-05 (SFP-2MM-850-05) Модуль оптичний RCI SFP-2MM-850-05 (SFP-2MM-850-05)
Код товару: 283026
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0220 1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0220 1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm
Код товару: 280990
В наявності
4.8 42