img
0
Обране

Smart-комутатори

Всього товарів: 4

Smart-комутатори

Smart-комутатори являють собою типи мережевих пристроїв, які можуть керуватися користувачем за допомогою різноманітних веб-інтерфейсів. Вони використовуються для забезпечення потреб мережі середнього або малого бізнесу.

Особливості мережевих smart-комутаторів

Світч, що налаштовується, відрізняється такими основними характеристиками:

  • широкий функціонал управління;
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що функціонує на базі веббраузера;
  • забезпечення безпеки мережі;
  • виконання моніторингу та конфігурування портів;
  • можливість розширення локальної мережі без зайвих витрат;
  • відсутність будь-яких складнощів в експлуатації;
  • наявність різних додаткових опцій, що варіюються залежно від конкретної моделі та виробника.

У чому відмінність smart-комутаторів від керованих та некерованих

На сучасному ринку професійного мережевого обладнання представлений широкий діапазон комутаторів, які мають функціональні відмінності. Так, найдешевшим, але водночас малофункціональним варіантом є некеровані комутатори. У них відсутній інтерфейс налаштування та додаткові функції.

У свою чергу, керовані комутатори, які реалізують різні функції, здатні виконувати безліч завдань. Серед них — моніторинг мережі, управління трафіком, створення декількох віртуальних мереж всередині однієї локальної тощо. Такі комутатори також вирізняються відносно високою вартістю.

Нішу між цими видами займають комутатори, що налаштовуються, які є компромісним рішенням між дорогими та бюджетними пристроями. На відміну від некерованих, smart-моделі підтримують досить багато функцій. Водночас, у порівнянні з керованими моделями, для їх впровадження не потрібне встановлення додаткового ПЗ або залучення зовнішніх фахівців для обслуговування та ремонту техніки.

Де купити комутатори, що налаштовуються, в Києві оптом

Якщо ви хочете купити smart-світч від провідних виробників за вигідною вартістю, зверніться до компанії ROMSAT, яка є надійним постачальником професійного телекомунікаційного та телевізійного обладнання.

У каталозі продукції ви знайдете широкий асортимент високопродуктивних і функціональних комутаторів, що налаштовуються, а також інших товарів від провідних світових брендів. Замовити необхідне обладнання можна як оптом, так і в роздріб, оформивши замовлення на сайті компанії. 

4.9 47