img
0
Обране

Базові станції TEKTELIC в основі мереж LoRa

Базові станції TEKTELIC в основі  мереж LoRa

Базові станції TEKTELIC в основі мереж LoRa: технологічні переваги

Компанія «Tektelic» є повноправним членом LoRa Alliance та технічним консультантом з питань формування спеціалізованих вимог до обладнання, враховуючи досвід і рекомендації світових мереж операторів.

LoRa Alliance розробляє та затверджує регламенти (RP002-1.0.3 LoRaWAN® Regional 41 Parameters) щодо обов’язкових технічних вимог до базових станцій (шлюзів) LoRaWAN для зовнішнього застосування.

Регламент є підсумком спільних тестувань інженерів Теktelic та інших компаній-виробників з метою забезпечення безперебійної роботи мереж в складних умовах експлуатації.

Читайте також: Розумні міста

Результатом тестів став перелік вимог до базових станцій і, в результаті лише два вендори відповідають усім аспектам та ключовим критеріям.

Базові станції Tektelic задовольняють 100% вимог, що підтверджується офіційними даними.

Детальніше про товар даної категорії - на нашому сайті: Базові станції Tektelic

Особливості та переваги LoRaWAN

КATAЛОГTektelic_-укр версия.jpg

Однією з ключових технологічних переваг обладнання Tektelic є використання спеціалізованих фільтрів для уникнення інтерференції з сигналами телевізійних веж, LTE, та інших поза частотних джерел сторонніх  операторських установок.

У базові станції інтегровано відразу 2 різних фільтри для 868 MHz, один з яких Rail RF полосовий фільтр.

Назва зумовлена фактом використання шлюзів поруч з поширеними  GSM-Rail системами в Європі, сигнали яких є більш критичними за інтерференцію спричинену CDMA системами. 

Фільтри унеможливлюють інтерференцією від CDMA та GSM систем, що підтверджує  спектральний аналіз.

Більш детальна інформація про продукт у каталозі: Tektelic KONA EU filters
У більшості виробників, зазвичай,  фільтр коштує близько 100$ та є зовнішнім  елементом LoRa  шлюзів, у схемотехніці Tektelic він уже вбудований в шлюз і не потребує додаткових витрат. 

Крім того, фільтри забезпечують грозозахист і; є альтернативою зовнішнім рішенням  від ураження блискавками ( тестування до 25KVA – 100 разів без пробоїв,  фільтр залишався справним). 

Таким чином, інтегровані  фільтри Tektelic -  необхідний елемент при експлуатації шлюзів зі складним радіочастотним середовищем, особливо на високих операторських вежах, де існує підвищений ризик влучання блискавки. 

Додаткові переваги вибору  рішень TM  Tektelic для побудови LoRaWAN мереж

Tektelic_2.jpg

  • Власний локальний або хмарний мережевий сервер (Network Server)
  • Всі шлюзи Tektelic поставляються з комплексним додатком по експлуатації, адмініструванням і технічним обслуговуванням.  

З усіма рішеннями TEKTELIC можна ознайомитися у каталозі Tektelic

Комплексний мережевий інструмент LoRaWAN - KONA Element Server, здійснює настройку моніторингу та оптимізації продуктивності всіх шлюзів LoRaWAN в клієнтської мережі.

Kona FT і OA&M - платформа з вбудованими апаратними та програмними налаштуваннями.

КATAЛОГTektelic-kona.jpg

  • Технічна підтримка та розробка програмного забезпечення в Києві – близько 30 фахівців.
  • Референтні проекти в Україні – більше ніж 200 базових станцій та сенсорів. 
  • Логістику та експертизу забезпечує компанія «РОМСАТ», яка має понад 27 років досвіду  проектної дистрибуції та підтримки партнерів у складних технічних проектах. 

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор TEKTELIC в Україні.