Всього товарів: 31
Задумалися про встановлення охоронної системи, але не знаєте, які камери спостереження вам потрібні? Ми допоможемо вам розібратися в питанні – розповімо, які бувають відеокамери, як їх вибирати, і від чого залежить ціна пристрою.
Камери – невід'ємний елемент охоронної системи, яку встановлюють для захисту майна підприємства від крадіжки або псування, а також для збору аналітики про співробітників компанії. Сама тільки наявність зовнішньої камери стеження вже відлякує непроханих гостей і часто запобігає діям зловмисників, але якщо інцидент уже стався, то відзнятий матеріал стане доказом в суді або під час внутрішніх розглядів. Сфера застосування відеокамер дуже широка, так як вони встановлюються на будь-якому об'єкті, де потрібно відеоспостереження.
Залежно від місця установки, камери бувають внутрішніми та зовнішніми; залежно від типу обробки та передачі сигналу – цифровими та аналоговими.
Внутрішні камери встановлюються тільки в приміщенні – вони непристосовані для складних погодних умов. Зате на них можна заощадити, вибравши провідний тип підключення.
Зовнішні камери відеоспостереження мають міцний вандалозахищений корпус, захист від вологи, і зазвичай додатковий функціонал, наприклад, тепловізор, інфрачервоне підсвічування та антитуман. Можливість бездротового підключення дозволяє встановлювати їх у важкодоступних місцях, куди складно прокласти кабелі. Висока автономність і широкий функціонал забезпечують надійне вуличне відеоспостереження за будь-яких погодних умов.
Аналогові камери відеоспостереження оснащуються CCD- або CMOS-матрицею, на яку надходить картинка в аналоговому форматі. Далі відбувається оцифрування, обробка відео, перетворення його знову на аналоговий сигнал, і передача по коаксіальному кабелю на відеореєстратор або монітор в режимі реального часу. Найбільш сучасний варіант аналогових пристроїв – камери відеоспостереження AHD, які дозволяють отримати зображення з високою роздільною здатністю, аж до Full HD.
Аналогові камери відрізняються доступною ціною, простими налаштуваннями та стійкістю до збоїв, проте це лише базовий варіант для простих завдань.
Цифрові камери пропонують сучасні технології обробки та зберігання зображення. Вони відправляють сигнал в оцифрованому вигляді без перетворення на аналоговий формат. Для передачі даних використовується вита пара, оптоволокно (IP-камери) та коаксіальний кабель (HD-SDI-камери). Обладнані модулем Wi-Fi камери передають дані бездротовим способом.
Завдяки підключенню до Інтернету цифрові стаціонарні камери відеоспостереження дозволяють спостерігати за об'єктом в будь-якій точці України з екрану свого ПК або ноутбука, а відеофайли при цьому зберігаються в зручному форматі в захищеному хмарному сховищі. Також багато цифрових камер оснащені додатковим корисним функціоналом: вміють розпізнавати обличчя, номери автомобілів і навіть вести трансляцію на Youtube. Очевидно, що при такому наборі функцій і можливостей цифрові камери значно дорожчі за аналогові.
Існує ще одна типологія, за сферою застосування:
Різниця між ними полягає в комплектації устаткування та надійності. Професійні охоронні камери відеоспостереження призначені для потреб бізнесу, поставляються з високонадійним устаткуванням та інфраструктурою, промислові – для потреб науки та виробництва, і мають розширені можливості, в той час як побутові є просто домашньою системою відеоспостереження із записом відео на локальний носій.
Спочатку визначтеся з метою та бюджетом на облаштування системи охорони. Під час вибору камери варто звернути увагу на такі характеристики, як:
Чим більш складне та масштабне завдання, тим більш функціональним і сучасним повинно бути обладнання. Тобто для встановлення в ТРЦ, на підприємстві або в офісі краще вибрати цифрову камеру відеоспостереження.
Від роздільної здатності залежить якість зображення. Для зовнішнього спостереження допустимий мінімум – 3-4 Мп, а для встановлення спостереження в маленьких приміщеннях можна обійтися камерою з роздільною здатністю в 1-2 Мп.
Кут огляду камери потрібно визначити заздалегідь. Чим більше охоплення місцевості, тим ефективніше стеження. За потреби збільшити кут огляду можна забезпечити камеру поворотним корпусом – в деяких випадках це також позбавить від необхідності ставити ще одну камеру.
На вартість камер відеоспостереження впливає кожна характеристика, від типу обладнання до наявності «розумного» функціоналу, а також якість програмного забезпечення та обладнання. Також ціна на камери відеоспостереження в Україні залежить від популярності та надійності виробника. Але під час організації охоронної системи підприємства економити не варто – краще вибрати камеру нехай і дорожчу, але від надійного виробника з хорошою репутацією.
Наша компанія займається оптовими поставками в Україну телекомунікаційного та мережевого устаткування кращих світових брендів. У нас ви можете купити відеокамеру спостереження за вигідною ціною. Залишайте заявку на сайті, телефонуйте або приїжджайте в наш офіс в Києві, щоб дізнатися деталі співпраці, отримати експертну консультацію та замовити якісні камери відеоспостереження оптом.