img
0
Обране
Нові надходження
  • Мережеве обладнання
  • Волоконно-оптичні лінії зв'язку
  • Відеоспостереження
  • Озвучування
  • Споживча електроніка
  • Побутова техніка
Зколювач оптичного волокна SKYCOM T-905 Зколювач оптичного волокна SKYCOM T-905
Код товару: 591105
В наявності
Відео камера для конференцій з USB інтерфейсом ITC TV-612USB Відео камера для конференцій з USB інтерфейсом ITC TV-612USB
Код товару: 733502
В наявності
59 068.40грн
IP камера LNV-6072R/VEX Hanwha Techwin (Wisenet) LNV-6072R IP камера LNV-6072R/VEX Hanwha Techwin (Wisenet) LNV-6072R
Код товару: 982465
В наявності
8 602.60грн
IP камера QNO-7030R Hanwha Techwin (Wisenet) QNO-7030R IP камера QNO-7030R Hanwha Techwin (Wisenet) QNO-7030R
Код товару: 702331
В наявності
9 492.50грн
Цифровий мікшуючий підсилювач TOA A-2240D-EB 1CEF01 Цифровий мікшуючий підсилювач TOA A-2240D-EB 1CEF01
Код товару: 731394
В наявності
22 322.20грн
Цифровий мікшуючий підсилювач TOA A-2240D-EB 1CEF00 Цифровий мікшуючий підсилювач TOA A-2240D-EB 1CEF00
Код товару: 731392
В наявності
22 322.20грн
Цифровий мікшуючий підсилювач TOA A-2120D-EB 1CEF00 Цифровий мікшуючий підсилювач TOA A-2120D-EB 1CEF00
Код товару: 731393
В наявності
15 425.30грн
Ефірний приймач Romsat T8011HD пластик Ефірний приймач Romsat T8011HD пластик
Код товару: 030554
В наявності
556.20грн
Електричні грилі Hölmer HCG-12SM Електричні грилі Hölmer HCG-12SM
Код товару: 018394
В наявності
901.00грн
Електрочайники Hölmer HKS-1515 Електрочайники Hölmer HKS-1515
Код товару: 015195
В наявності
337.40грн
Пилосос Hölmer HVC-190 ECO Пилосос Hölmer HVC-190 ECO
Код товару: 015272
В наявності
2 113.60грн
Акційні товари
  • Мережеве обладнання
  • Кабель та аксесуари
  • Волоконно-оптичні лінії зв'язку
  • Відеоспостереження
  • Озвучування
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm)
Код товару: 283041
В наявності
3 708.00грн
Акція
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC) Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC)
Код товару: 283036
В наявності
10 197.00грн
Акція
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-SR 40G, 300m, MPO Модуль оптичний RCI QSFP-40G-SR 40G, 300m, MPO
Код товару: 283052
В наявності
1 854.00грн
Акція
Модуль оптичний RCI SFP+-DWDM-40-59Ch (10G, 40km, LC, Tx 59Ch) Модуль оптичний RCI SFP+-DWDM-40-59Ch (10G, 40km, LC, Tx 59Ch)
Код товару: 283051
В наявності
8 902.90грн
Акція
Комутатор Edge-core AS5710-54X (L3, 48x10G SFP+, 6x40G QSFP, ONIE, EdgeOS, два БЖ 220V) Комутатор Edge-core AS5710-54X (L3, 48x10G SFP+, 6x40G QSFP, ONIE, EdgeOS, два БЖ 220V)
Код товару: 281022
В наявності
185 400.00грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2FBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP BC) Кабель RCI Alarm2*0.2FBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP BC)
Код товару: 120756
В наявності
317.80грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP CCA) Кабель RCI Alarm2*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP CCA)
Код товару: 120755
В наявності
163.90грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC) Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC)
Код товару: 120754
В наявності
231.00грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2UCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP CCA) Кабель RCI Alarm2*0.2UCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP CCA)
Код товару: 120753
В наявності
137.90грн
Акція
Кабель RCI Alarm10*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 10*0.2mm F CCA) Кабель RCI Alarm10*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 10*0.2mm F CCA)
Код товару: 120749
В наявності
446.40грн
Акція
Відеокамера RCI RSW55AV-36IR (AHD 720p) Відеокамера RCI RSW55AV-36IR (AHD 720p)
Код товару: 710009
В наявності
185.40грн
Акція
Відеореєстратор RCI RVH9904L (Гібридний) Відеореєстратор RCI RVH9904L (Гібридний)
Код товару: 710170
В наявності
1 928.20грн
Акція
Відеореєстратор RCI RVH9908L (Гібридний) Відеореєстратор RCI RVH9908L (Гібридний)
Код товару: 710171
В наявності
2 855.20грн
Акція
Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм) Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм)
Код товару: 701990
В наявності
3 059.10грн
Акція
Публікації
  • Новини
  • Акції
  • Блог
  • Огляди
26 Вересня 2022
img
Оновлення ПЗ (прошивок) inext для моделей: TV5, TV5 Ultra, TV4, TV4 Ultra, TV3, 4K2

Зробили чергове велике оновлення програмного забезпечення для медіаплеєрів inext.

23 Вересня 2022
img
РОМСАТ на КІКЕ-2022

Міжнародна команда РОМСАТ взяла участь у конференції операторів зв’язку Польщі – КІКЕ-2022.

14 Вересня 2022
img
Команда ROMSAT на IBC-2022

Міжнародна команда РОМСАТ відвідала IBC-2022, що проходила в Амстердамі з 9 по 12 вересні 2022 року.

12 Вересня 2022
img
Команда ROMSAT на KIKE 2022

Запрошуємо на нашу демо-зону на міжнародній конференції у Польщі

Romsat: обладнання для систем телекомунікацій та цифрового телебачення

Виробники техніки пропонують великий вибір мережевого, телекомунікаційного та іншого обладнання, здатного задовольнити потреби будь-якої складності та масштабу. Щоб отримати гарантовану якість та надійність техніки, слід здійснювати покупки в перевірених магазинах, які є офіційними дистриб'юторами продукції в Україні.

Мережеве та телекомунікаційне обладнання для бізнесу

Побудова мережевих рішень та організація комунікацій в офісах та на різноманітних підприємствах є одним із перших та найважливіших кроків на шляху до створення інфраструктури. Саме тому це питання залишається найбільш актуальним при реконструкції наявних приміщень для бізнесу або будівництві нових. На початковому етапі важливо подумати про створення інфраструктури, яка протягом тривалого часу зможе задовольняти потреби вашого бізнесу навіть з урахуванням його стрімкого зростання, а також вибрати надійне обладнання, здатне забезпечити високий рівень ефективності та надійності створеної мережі.

Придбати телекомунікаційне обладнання, IT-товари, мережеве обладнання та багато іншого можна на сайті ROMSAT. Українська компанія ROMSAT — офіційний дистриб'ютор, який з 1994 року здійснює комплексне постачання обладнання систем зв'язку та телебачення від провідних світових виробників. Протягом багатьох років компанія пропонує клієнтам найкращі сучасні рішення світового рівня, розроблені з використанням найновіших досліджень у галузі інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Саме ROMSAT стоїть біля витоків зародження оптоволоконних мереж в Україні, адже з року в рік надає волоконно-оптичний кабель для провідних інтернет-провайдерів України.

На сайті представлено безліч товарів: від різних типів кабелів та комплектуючих до маршрутизаторів, мікшерів, систем відеоспостереження та іншого обладнання для бізнесу.

Переваги співпраці з Romsat

Співпраця з компанією ROMSAT має багато переваг.

Широкий асортимент продукції

На сайті компанії представлено велику кількість різної продукції, зокрема:

  • Мережеве обладнання. Компанія реалізує Ethernet та Wi Fi обладнання (комутатори, медіаконвертери, маршрутизатори, PoE-інжектори, точки доступу, USB адаптери, WiFi антени та ін.), а також обладнання PON, оптичні модулі та інше.
  • Обладнання для телебачення. На сайті доступне обладнання для кабельного ТБ, супутникові приймальні системи, обладнання головних станцій, аксесуари та запчастини тощо.
  • Звукове обладнання. В асортименті доступні різні підсилювачі, гучномовці, мікрофони, бездротові системи виклику, IP аудіо обладнання та багато іншого.
  • Відеоспостереження. На сайті представлені IP відеокамери від провідних брендів, NVR та DVR відеореєстратори та безліч різноманітних аксесуарів, необхідних для побудови високоякісної системи відеоспостереження на об'єкті, незалежно від його специфіки та масштабу.
  • Устаткування IoT. Тут ви знайдете як базові станції та комплектуючі для організації системи «Розумний дім», так і різні датчики з можливістю застосування в різних галузях: від медицини до промисловості та сільського господарства.
  • Охоронні та пожежні системи безпеки. Питання безпеки — одне з найважливіших, тому компанія зібрала виключно перевірену техніку від надійних виробників. На сайті представлені сповіщувачі, різні датчики, які допоможуть вчасно виявити загрозу, панелі та аксесуари тощо.

Це лише невелика частина представлених в асортименті товарів. Дистриб'ютор ІТ-продукції пропонує також інфраструктурні рішення, вимірювальне обладнання, кабелі, волоконно-оптичні лінії зв'язку та навіть побутову техніку для щоденного використання. Компанія подбала про те, щоб кожен зміг знайти обладнання, здатне задовольнити його користувацький запит.

Оптовий продаж та вигідні ціни

Окремою перевагою є можливість придбання обладнання за найвигіднішими умовами. Компанія пропонує не тільки найкращі ціни та регулярні знижки для роздрібної торгівлі, але й здійснює оптовий продаж, що робить ROMSAT надійним партнером українського бізнесу.

Товари провідних світових виробників

Дистриб'ютор співпрацює виключно з надійними виробниками, які протягом багатьох років доводять лідерство на світовому ринку та гарантують надійність і безкомпромісну якість обладнання.

Технічні консультації

Клієнти ROMSAT можуть отримати консультацію та кваліфіковану допомогу у підборі обладнання та аксесуарів, необхідних для реалізації вашого проєкту. Фахівці компанії зможуть запропонувати також готові комплексні рішення, здатні оперативно вирішити ваші потреби.

Крім цього, ставши клієнтом ROMSAT, ви отримаєте:

  • офіційну гарантію на придбану продукцію;
  • клієнтоорієнтований підхід;
  • оперативну доставку в межах України.

Як оформити замовлення на сайті

Оформити замовлення на сайті досить легко. Достатньо вибрати товар, що вас цікавить, додати його в кошик, вказати необхідну кількість одиниць і натиснути на кнопку «Залишити заявку». Після перевірки наявності товару менеджер компанії зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення й ви зможете вибрати зручний для себе спосіб оплати та доставки.