Абонентський термінал Optolink X3 G/EPON, 1xSC/UPC, 1x10/100/1000Base-T, 12V DC, чiпсет F501

код товару: 560344 В наявності

Рейтинг 5 із 5
(1 голосів)

Голосуют - 1 Тут рейтинг - 5
Ціна з ПДВ: 353,50 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Optolink

Опис абонентського терміналу Optolink X3

Модель X3 призначена для роботи в EPON та GPON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) і GPON (ITU-T G.984.2). Абонентський пристрій ONU X3 сумісний з OLT C-DATA, BDCОМ, Huawei та ZTE. 

Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) та один оптичний порт SC/UPC. 

Dual Mode ONU X3 виконана в компактному стильному корпусі, який підходить під будь-який інтер'єр. Optolink X3 автоматично обирає правильний режим роботи в залежності від типу PON мережі до якої вона включена.

Основні характеристики

  • Параметри інтерфейсу: PON 1 порт GPON
  • Відповідність: 802.3ah, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.5 Filter, FSAN Class B +, SFF-8472 
  • Тип роз'єму: SC/UPC
  • Середовище передачі: оптоволоконний кабель SMF - 9/125, G.652
  • Максимальна дальність: 20 км
  • Передавач: 1310nm DFB Upstream Burst Mode Transmitter Data Rate: 1244Mb/s Average Launch Power +0,5 .. + 5 dBm Spectral Line Width @ -20 dB 1 nm
  • Приймач: 1490nm APD/TIA
  • Downstream: CW Mode Digital Receiver
  • Швидкість передачі даних: 1244(EPON)/2488Mb/s(GPON)
  • Чутливість Sensitivity -28 dBm With BER better than or equal -10 to 1.0x10
  • Оптичне перевантаження приймача: -4 dBm
  • LAN: 1 порт
  • Ethernet 10/100/1000 Base-T(RJ-45)
  • Обмеження швидкості на портах
  • Підтримка функцій безпеки AES, шифрування FEC, кодування 802.3ah: EPON ITU-T G.984.x: GPON ITU-T G.988 OMCI specification IEEE 802.1D IEEE 802.1Q IEEE 802.1P
  • Габарити: 78x78x25 мм
  • Напруга живлення: 12В, 0,5A
  • Споживана потужність: не більше 3 Вт
  • Робочий діапазон температур: від 0° до + 50°С
  • Відносна вологість: до 90%

Переглянуті товари