Абонентський термінал Picotel PU-X711 EPON/GPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, ZTE чiпсет

код товару: 560107 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 985,70 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Picotel

Опис моделі Picotel PU-X711

Модель PU-X711 являє собою комбінацію ONU (ONU - Optical Network Unit) і оптичного телевізійного приймача. Призначена для використання в пасивних оптичних мережах (EPON/GPON), інтегрованих з мережею кабельного телебачення з довжиною хвилi 1550nm.

Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) і один оптичний порт SC/APC. ONU має RF порт для підключення телевізора.

PU-X711 виконана в сучасному стильному дизайні, який підходить під будь-який інтер'єр.

Основні характеристики

  • Не впливає на роботу вже сформованої EPON або GPON мережі, легко інтегрується у вже існуючу пасивну мережу
  • DBA механізм аналогічний тому, що використовують пристрої BDCom
  • Підтримка VLAN
  • Підтримка мультикаст
  • Управлiння портом CATV з OLT BDCOM/Huawei/ZTE/CDATA
  • Підтримка статусу CATV порту з OLT
  • Підтримка стандарту ctc 3.0
  • Виявлення та блокування кiльця (loopback-detection)
  • Підтримка storm-control
  • Підтримка різних методів аутентифікації ONU
  • Наявність Web інтерфейсу
  • Споживана потужність PU-X711 – 3 Вт
  • Робочий діапазон блоку живлення - 110-240
  • Виробник чіпсета: ZTE

Переглянуті товари