Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране
4.8 3.8 5 13

Абонентський термінал Picotel PU-X911 EPON/GPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, F501 чiпсет

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація
Новинка
Абонентський термінал Picotel PU-X911 EPON/GPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, F501 чiпсет

код товару: 560911

В наявності

0

Ціна з ПДВ:

904,90 грн

Основні характеристики

Технологія
Швидкість LAN портів
Живлення
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: Picotel

Опис моделі Picotel PU-X911

Модель PU-X911 являє собою комбінацію ONU (ONU - Optical Network Unit) і оптичного телевізійного приймача. Призначена для використання в пасивних оптичних мережах (EPON/GPON), інтегрованих з мережею кабельного телебачення з довжиною хвилi 1550nm.

Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) і один оптичний порт SC/APC. ONU має RF порт для підключення телевізора.

PU-X911 виконана в сучасному стильному дизайні, який підходить під будь-який інтер'єр.

Основні характеристики

  • Не впливає на роботу вже сформованої EPON або GPON мережі, легко інтегрується у вже існуючу пасивну мережу
  • DBA механізм аналогічний тому, що використовують пристрої BDCom
  • Підтримка VLAN
  • Підтримка мультикаст
  • Управлiння портом CATV з OLT BDCOM/Huawei/ZTE/CDATA
  • Підтримка статусу CATV порту з OLT
  • Підтримка стандарту ctc 3.0
  • Виявлення та блокування кiльця (loopback-detection)
  • Підтримка storm-control
  • Підтримка різних методів аутентифікації ONU
  • Наявність Web інтерфейсу
  • Споживана потужність PU-X911 – 3 Вт
  • Робочий діапазон блоку живлення - 110-240
  • Чіпсет: Cdata F501