Модуль MikroTik S-31DLC20D (1310 нм, 1.25 Gbps, LC, 20 км, багатомодульне)

код товару: 288329 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”
Ціна з ПДВ: 574,80 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: MikroTik

Опис модуля MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D - оптичний модуль з інтерфейсом SATA SFP зі швидкістю передачі даних 1.25 Gbps, призначений для використання з одномодовим оптоволокном (Single Mode) на відстані до 20 км. Дані передаються по двох волокнах в діапазоні 1310 нм. При використанні даних модулів волокна підключаються з двох сторін хрест на хрест. Модуль підтримує функцію DDM.

SFP-модулі протестовані і сумісні з обладнанням MikroTik RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN і CCR1036-12G-4S, а також з SFP пристроями інших виробників.

Основні характеристики

  • Довжина хвилі прийому/передачі даних: 1310 нм
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Gbps
  • Тип оптичного роз'єму: LC
  • Дальність зв'язку: 20 км
  • Тип оптоволокна: багатомодульне

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”