Модуль оптичний Optolink SFP-2SM-0220 1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm

код товару: 281605 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”
Ціна з ПДВ: 200,70 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Optolink

Опис моделі Optolink SFP-2SM-0220

SFP модуль SFP-2SM-0220 призначений для побудови оптичних ліній зв'язку та служить інтерфейсом передачі даних по Двоволоконні кабелю до 20 км зі швидкістю 1Гбіт.

Принцип дії одномодового SFP модуля


Принцип действия одномодового SFP модуля

Область застосування

  • Gigabit Ethernet 1000Base-LX
  • ATM
  • SONT/SDH/PDH
  • FDDI
  • Fiber Channel
Основні характеристики

  • можливість гарячої заміни
  • максимальна довжина двох волоконного кабелю: 20 km
  • робоча температура: 0 ~ 70°C
  • напруга живлення: +3.3 V
  • роз'єм для оптичного кабелю: 2xL

Основні характеристики

  • Форм-фактор: SFP
  • Тип роз'ємів: 2xLC
  • Тип випромінювача: FP
  • Кількість використовуваних волокон: 2
  • Тип волокна: SМ, 9/125 μm
  • Робоча довжина хвилі, нм: Tx 1310/Rx 1310
  • Відстань передачі даних, км: 20
  • Швидкість передачі даних, Гбіт/с: 1
  • Гаряча заміна: Так
  • RoHS: Так
  • Живлення, В: 3,3
  • Діапазон температур, °C: Експлуатація від 0 до +70
  • Габарити виробу, ШxВxГ, (мм): 13,4x10,0x55,0
  • Упаковка: Блістерна x 10 шт.
  • Гарантія: 1 рік

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”